Trzaskowski ostro Dudzie i Kaczyńskim. Zdecydowanie przesadził

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski podczas spotkania z mieszkańcami Trzcianki stwierdził między innymi, że dzisiaj w Polsce potrzebna jest zmiana. Aktualny włodarz Warszawy podkreślił, że chciałby o tej zmianie porozmawiać z prezydentem Andrzejem Dudą.

Podkreślił przy tym jednak, że ten nie chce rozmawiać poza telewizją publiczną w sposób otwarty. W swojej wypowiedzi Rafał Trzaskowski nawiązał również do Jarosława Kaczyńskiego, który jego zdaniem ma olbrzymi wpływ na decyzję aktualnej głowy państwa.

Czytaj też: Tak wygląda grób Hanki Bielickiej. Smutny widok…

Rafał Trzaskowski atakuje Andrzeja Dudę i Jarosława Kaczyńskiego

Rafał Trzaskowski odwiedził Trzciankę, gdzie odniósł się do ostatnich najważniejszych wydarzeń w polskiej polityce. Prezydent Warszawy zaatakował między innymi prezydenta Andrzeja Dudę oraz Jarosława Kaczyńskiego twierdząc , iż aktualny prezydent jest pod kontrolą prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Dodał także, że ewentualna likwidacja samorządów może doprowadzić do poważnych problemów małych miejscowości.

Zobacz również: Pokazał paragon za obiad dla 6-cio osobowej rodziny. Kwota was zaskoczy

– A jeśli nie będzie samorządów, to już wszystkie decyzje w tym kraju będzie podejmować Jarosław Kaczyński, który nie ma pojęcia o tym, jakie są potrzeby mieszkańców Trzcianki czy innych miejscowości, w których nigdy nawet nie był – przekonywał kandydat. – Chcemy zmiany! – skandował tłum.

Rafał Trzaskowski nawiązał także do protestów nauczycieli z zeszłego roku.

– Gdzie był wtedy pan prezydent, gdy atakowano nauczycielki i nauczycieli? – pytał retorycznie. – U prezesa! – skandował w odpowiedzi tłum. – Pozwolicie, że o prezesie też kilka słów za chwilę – zaznaczył.

Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski podczas spotkania z mieszkańcami Trzcianki stwierdził między innymi, że dzisiaj w Polsce potrzebna jest zmiana.
Wybory prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski podczas spotkania z mieszkańcami Trzcianki stwierdził między innymi, że dzisiaj w Polsce potrzebna jest zmiana. Screen YouTube.

Źródło: wPolityce

Polecamy także:

Nie żyje znany sportowiec. Razem z nim zginęła trójka jego dzieci

Pilna ewakuacja w Warszawie! Trwa akcja policji, zablokowano ulice

Tusk nie wytrzymał. Pytanie o Niemcy całkowicie wyprowadziło go z równowagi

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →