Tak wygląda grób Hanki Bielickiej. Smutny widok…

Śmierć Hanki Bieleckiej w 2006 roku, mimo sędziwego wieku, zasmucił wielu fanów i całe środowisko aktorskie, najlepiej kojarzona była z filmu Pan Wołodyjowski, czy Ja Wam Pokaże, jak po latach wygląda jej grób?

Z pewnością charakterystyczna, ale także niezapomniana, Hanka Bielecka była jedną z tych gwiazd kina, którą od razu się rozpoznawało. Z jednej strony po szczególnej chrypce w głosie, z drugiej po nie gasnącej nigdy energii, która wręcz w niej buzowała. Hanka Bielecka byłą wręcz niezapomniana w takich filmach jak chociażby Pan Wołodyjowski, czy Ja Wam Pokaże. Jej śmierć w 2006 roku była olbrzymim zaskoczeniem dla wszystkich. Mimo, że miała już wtedy skończone 91 lat, nikt nie spodziewał się, że odejdzie tak nagle.

Czytaj też: Pokazał paragon za obiad dla 6-cio osobowej rodziny. Kwota was zaskoczy

Śmierć Hanki Bieleckiej byłą szokiem dla wielu, jak po latach wygląda jej grób?

Jeszcze na kilka dni przed zgonem, 1 marca 2006 roku, była gościem w programie Szymon Majewski Show, to właśnie tam wypowiedziała jakże prorocze słowa: „Dzisiejszy wieczór będzie pod nazwą: Bawcie się dzieci, nim babcia odleci”

Zobacz również: Nie żyje znany sportowiec. Razem z nim zginęła trójka jego dzieci

9 marca aktorka przechodziła operację usunięcia tętniaka aorty. Niestety klika godzin po zakończonej operacji Hanka Bielecka zmarła. Jej śmierć odbiła się szerokim echem w świecie polskiego show biznesu, nikt nie spodziewał się, że tak pełna energii i radosna osoba odejdzie nagle.

Aktorkę pochowano kilka dni później na cmentarzu na warszawskich Powązkach. Od tego czasu minęło już ponad 14 lat, jak dzisiaj wygląda grób Hanki Bieleckiej?

Otóż jest bardzo zadbany, fani cały czas pamiętają swoją idolkę i dbają o pomnik i otoczenie, w wazonie są też zawsze świeże kwiaty. Na nagrobku artystki widnieją bardzo ciekawie dobrane słowa: „Co milsze nad dobre, u ludzi wspomnienia” – z wiersza Wincentego Pola. Jasno z nich wynika, że aktorka chciała zostać zapamiętana przez potomnych. Myślę, że się jej to udało.

>>>> ZDJĘCIA GROBU HANKI BIELECKIEJ ZNAJDZIESZ TUTAJ<<<<

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Pilna ewakuacja w Warszawie! Trwa akcja policji, zablokowano ulice

Tusk nie wytrzymał. Pytanie o Niemcy całkowicie wyprowadziło go z równowagi

Milik rozchwytywany. Chcą go wielkie kluby

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →