Nie żyje znany sportowiec. Razem z nim zginęła trójka jego dzieci

Znany golfista Sean Fredrickson nie żyje, zginął w katastrofie lotniczej, towarzyszyła mu trójka jego dzieci, wszyscy ponieśli śmierć.

Sean Fredrickson to były profesjonalny golfista, który po zakończeniu kariery sportowej został prezesem PGA Pacyfic Nortwest Section. Sportowiec zginął podczas rekreacyjnego loty wodnopłatem nad jeziorem Coeur d’Alene w stanie Idaho. W wyniku błędu doszło do kolizji dwóch samolotów, maszyny spadły do jeziora i zatonęły. Wraki osiadły na głębokości ok 40 metrów pod powierzchnią wody.

Czytaj też: Milik rozchwytywany. Chcą go wielkie kluby

Nie żyje Sean Fredrickson, golfista zginął w katastrofie lotniczej, towarzyszyła mu trójka dzieci

Podczas lotu Fredricksonowi towarzyszyła trójka jego dzieci, 16-letni Hayden, 15-letnia Sofia, a także 11-letni Quinn. W katastrofie śmierć poniosło razem osiem osób.

Zobacz również: Tusk nie wytrzymał. Pytanie o Niemcy całkowicie wyprowadziło go z równowagi

„Moja rodzina zginęła podczas przygody. Myślę, że umarli, robiąc to, co kochali, a mianowicie będąc razem” – wyznała zdruzgotana żona Seana Fredricksona, April Upchurch.

Sean był bardzo ceniony w środowisku golfowym, za swoje umiejętności zarządzania i tym jak poradził sobie z ostatnim kryzysem jaki dotknął w Stanach Zjednoczonych tę dyscyplinę sportu. Ta tragedia wstrząsnęła wszystkim którzy go znali, jednak najbardziej zdruzgotana jest żona, która w jednym momencie straciła całą rodzinę.

„Cierpię, ale pociesza mnie fakt, że wybrali się na przygodę i byli bardzo podekscytowani pierwszą podróżą hydroplanem” – stwierdziła kobieta, szukając chyba jakiegoś chociaż najmniejszego światełka w tym ciemnym tunelu.

Sean Fredrickson, wraz z dziećmi, Sofią, Quinnem, a także Haydenem, Twitter

Źródło: Interia

Polecamy także:

Adamowicz atakuje Andrzeja Dudę. Wyciągnęła aferę z kapelusza

Afera pedofilska w Platformie? Ujawniono nazwiska

Katarzyna Nosowska zdradziła na kogo zagłosuje. Głośny apel wokalistki

To może Cię również zainteresować:

Ostaszewska atakuje Kościół i PiS. Może mieć problemy

Pilna ewakuacja w Warszawie! Trwa akcja policji, zablokowano ulice

Pamiętacie słodką Nel? Nie uwierzysz co robi i jak teraz wygląda

, , , , ,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →