Auto wybuchło i zabiło kierowcę na A2. Producent marki zabrał głos (wideo)

Wybuchający samochód na A2 zabija kierowcę. Tragedia na trasie A2 w stronę Poznania z 2018 roku dziś ujrzała światło dzienne. Do sieci trafiło nagranie z tragicznego momentu eksplozji, która miała miejsce w środku samochodu. Kierowcy będący świadkami całej sytuacji byli w głębokim szoku. Sprawa nie była poruszana przez ostatnie półtora roku. Nagranie z momentu tragedii zostało zabezpieczone przez prokuraturę i na czas śledztwa nie mogło być publicznie publikowane. W całym zdarzeniu zginęła jedna osoba. Była to kobieta prowadząca pojazd, który z nieznanych przyczyn uległ eksplozji.

„Wybuchający samochód na A2 zabija kierowcę”

Tragedia na trasie A2 w stronę Poznania z 2018 roku dziś ujrzała światło dzienne. Na opublikowanym przez świadka nagraniu widać moment eksplozji, który nastąpił w środku samochodu jadącego przed autem osoby nagrywającej. W pierwszej kolejności z nagrania wynika, że na jezdni znalazły się resztki szyberdachu, który został wyrwany pod wpływem siły ciśnienia spowodowanego wybuchem. Następnie po paru sekundach auto marki Mercedes stanęło w ogniu. Bez wątpienia zajście było wręcz makabryczne. Szansę na uratowanie prowadzącej pojazd kobiety były znikome.

Czytaj też: Kiedy pogrzeb Pawła Królikowskiego? Ostrowska opublikowała wpis

– Jakim cudem coś takiego mogło się wydarzyć w nowiutkim samochodzie kupionym w polskim salonie … i czy to jest pierwsza i ostatnia ofiara Mercedesa? – czytamy w opisie filmu z momentu tragedii.

Do sprawy odniósł się również przedstawiciel producenta pojazdu, a więc Mercedes Benz.

– Witamy jeszcze raz, Piotrze. W nawiązaniu do wczorajszej wymiany wiadomości, chcieliśmy zapewnić, że otrzymaliśmy już oficjalne potwierdzenie od odpowiednich osób, które zajmą się dalszą analizą tragicznego w skutkach wypadku. Pragniemy również przekazać oficjalne stanowisko naszego działu komunikacji: Jesteśmy głęboko wstrząśnięci tragedią na autostradzie A2. Wyrażamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie ofiary wypadku. Na razie niewiele wiemy o jego przyczynach. Bezpieczeństwo naszych produktów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego wspólnie z odpowiednimi służbami i organami będziemy dążyć do ostatecznego wyjaśnienia całego zdarzenia – miał odpisać Dział Komunikacji Mercedesa-Benz Polska.

Źródło: YouTube

Wybuchający samochód marki Mercedes na A2 zabija kierowcę. Tragedia na trasie A2 w stronę Poznania z 2018 roku dziś ujrzała światło dzienne.
„Wybuchający samochód na A2 zabija kierowcę” Screen YouTube

Polecamy również:

Kubacki ujawnił skandal na PŚ! To nie powinno mieć miejsca

Kaczyński powiedział co nastąpi gdy Duda przegra

Wierni zamarli. Papież odwołuje audiencje. Wydano oświadczenie

Przeczytaj także:

Pilne: WHO opublikowało wytyczne odnośnie koronawirusa. Musisz tego przestrzegać

Rusin odchodzi z TVN? Dziennikarce nazbierało się problemów

Polecamy również:

Tak syn Królikowskiego pożegnał ojca. Dodał nieznane dotąd zdjęcie

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →