Bogusław Linda nie wytrzymał i powiedział, co sądzi o LGBT i Margot. Dla niektórych to szok
Bogusław Linda postanowił przerwać milczenie i wypowiedział się w serwisie Facebook na temat środowiska LGBT i aresztowania Margot. Screen YouTube

Bogusław Linda postanowił przerwać milczenie i wypowiedział się w serwisie Facebook na temat środowiska LGBT i aresztowania Margot.

Ostatnio w Warszawie doszło do protestów środowisk LGBT, które sprzeciwiały się próbie aresztowania aktywisty Michała Sz. znanego jako Margot. Radiowóz, który podjechał pod siedzibę Fundacji przed którą aktywista został aresztowany został zablokowany przez demonstrantów. W wyniku tych działań policję zmuszono do zatrzymania prawie 50 osób przeszkadzających policjantom w wykonywaniu czynności. Margot jak na razie trafił na dwa miesiące do więzienia. Postawiono mu zarzut zniszczenia furgonetki Fundacji Pro – Prawo do Życia. Która rzekomo miała jeździć po stolicy i z jej głośników miały być wygłaszane hasła homofobiczne.

Czytaj też: Podsiadło dopiekł Kindze Dudzie zmieniając słowa piosenki! Mocne słowa do córki prezydenta (wideo)

Bogusław Linda wypowiedział się na Facebook na temat LGBT i Margot

W związku z zatrzymaniem aktywisty wiele osób ze świata show-biznesu postanowiło wyrazić swoje poparcie dla środowisk LGBT. W związku z tym również Bogusław Linda postanowił przestać milczeć i w mediach społecznościowych wypowiedział się, co sądzi o środowisku i ludziach LGBT. Znany aktor zamieścił na swoim profilu w serwisie Facebook nagranie sprzed 3 lat, które jasno pokazuje jego stanowisko w tej sprawie.

Zobacz również: Łukaszenka uciekł z Mińska? Porażające doniesienia mediów

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nagranie opublikowano w serwisie Facebook z 2017 roku jako część Kampanii Przeciwko Homofobii „Ramię w ramię po równość”. Znany aktor był jedną z jej twarzy i od tamtego momentu uchodzi za jedną z gwiazd żywo wspierającą środowiska LGBT.

„Całe życie bardzo walczyłem o swoją wolność prywatną i uważam, że każdy ma prawo do swojej prywatnej wolności. Niezależnie od przekonań, ustroju biologicznego i spraw psychicznych” – stwierdził w nagraniu Bogusław Linda.

„Człowiek jest człowiekiem w każdym momencie i trzeba mu na to pozwolić. Zwłaszcza jeśli nie robi nic złego drugiemu człowiekowi. Dlatego jestem z wami. (…) Jeżeli ludzie się kochają, to jest wyłącznie ich prywatna sprawa i nie nam wtykać w to nos” – dodał następnie.

https://www.facebook.com/boguslawlindaaktorrezyserwarszawskaszkolafilmowa/posts/3342907559267104

Źródło: Facebook

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Brutalna prawda o Bieniuku wyszła na jaw. Gliwińska przerwała milczenie

Podsiadło dopiekł Kindze Dudzie zmieniając słowa piosenki! Mocne słowa do córki prezydenta (wideo)

Łukaszenka uciekł z Mińska? Porażające doniesienia mediów