Ewa Minge stanęła w obronie wyborców Andrzeja Dudy. Zwróciła się z apelem do Trzaskowskiego
Wybory prezydenckie 2020: Ewa Minge - znana projektantka mody zwróciła się z apelem do Rafała Trzaskowskiego w związku z bardzo negatywnym zachowaniem... Screen YouTube

Wybory prezydenckie 2020: Ewa Minge – znana projektantka mody zwróciła się z apelem do Rafała Trzaskowskiego w związku z bardzo negatywnym zachowaniem zwolenników i wyborców kandydata Koalicji Obywatelskiej na stanowisko prezydenta Polski.

Chodzi dokładnie o liczne komentarze i wpisy, które są autorstwa przeciwników Andrzeja Dudy, którzy w ostatnich wyborach oddali głos na Rafała Trzaskowskiego. Znana projektantka zwróciła także uwagę, że takie zachowania pogłębiają podziału w polskim społeczeństwie. Czy Rafał Trzaskowski zareaguje?

Czytaj też: Komorowski kpi z Dudy. Dosadne słowa

Ewa Minge – znana projektantka mody zwróciła się z apelem do Rafała Trzaskowskiego

Wybory prezydenckie za nami. Minimalne zwycięstwo nad Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze wyborów odniósł Andrzej Duda. Niestety taki werdykt Polaków nie wszystkim się podoba. Szczególny sposób widać to u wyborców Rafała Trzaskowskiego. W sieci trwa proces generalizowania wyborców Andrzeja Dudy. Dlatego w tej sytuacji zareagować postanowiła Ewa Minge, która zwróciła się z apelem do Rafała Trzaskowskiego.

Zobacz również: Kupiłeś to? Natychmiast zwróć do sklepu. Może zagrażać zdrowiu i życiu

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zwolennicy kulturalnego kandydata na prezydenta naszego kraju. Zdawałoby się człowieka wyważonego wylewają takie szambo na wyborców kontrkandydata, który wygrał , że chyba śnię!.- czytamy we wpisie Ewy Minge na Instagramie.

Przewijająca się wina to pochodzenie, niskie wykształcenie, ubrane w „wiesniaki, menele, nieroby , dziecioroby, sprzedawczyki, skny, che je (przepraszam), dewianci, bezmózgowcy…” Najczęstszym przewinieniem jest „wy wsioki, my z wielkiego miasta” wylicza projektantka.

Ewa Minge zaapelowała także do Rafała Trzaskowskiego:

Panie Trzaskowski proszę przemówić do elektoratu, bo ta agresja ,tak bardzo zarzucana stronie przeciwnej, właśnie się wylewa z pana podwórka.

Wybory prezydenckie 2020: Ewa Minge - znana projektantka mody zwróciła się z apelem do Rafała Trzaskowskiego w związku z bardzo negatywnym zachowaniem...
Wybory prezydenckie 2020: Ewa Minge – znana projektantka mody zwróciła się z apelem do Rafała Trzaskowskiego w związku z bardzo negatywnym zachowaniem…

Źródło: Tysol

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Jackowski ostrzega Andrzeja Dudę. Najnowsza wizja się nie spodoba

Nie żyje młody mistrz kraju. Zabił go koronawirus

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła swoich fanów. Jest niesamowicie utalentowana