„Halinka” z Kiepskich znika w oczach. Fani pełni obaw

Świat według Kiepskich to już prawdziwa ikona wśród polskich seriali komediowych, która na przełomie wielu lat zjednała sobie rzesze wiernych fanów.

Bez wątpienia jedną z najważniejszych ról w serialu jest rola Haliny Kiepskiej – żony Ferdynanda Kiepskiego, w którą to rolę od samego początku wciela się Marzena Kipiel-Sztuka.

W ostatnim czasie fani zauważyli jednak u aktorki bardzo niepokojącą tendencję. Chodzi dokładnie o wagę kobiety, która spadła o aż 15 kilo! Takie szybkie utraty wagi są często spowodowane licznymi negatywnymi czynnikami.
Jednak sama Marzena Kipiel-Sztuka uspokaja swoich fanów.

Ograniczyłam niektóre produkty. Spożywam mniej węglowodanów, a więcej warzyw i owoców. Zaczęłam jeść o stałych porach. Wcześniej nie pilnowałam tego zbytnio, a odżywiałam się beznadziejnie. W moim menu były produkty ze stacji benzynowych oraz amerykańskich fast foodów – mówiła aktorka w tygodniku „Na żywo”.

Muszę tylko coś zrobić, żeby skóra była bardziej sprężysta. Nie zdecyduję się na botoks ani na skalpel. Nawet jeśli twarz jest gładka, to szyja zdradza wiek kobiety. Wolę przyjmować witaminy z grupy B oraz kolagen – opowiadała. Podoba Wam się w nowym wydaniu?