Najnowsze wieści o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Wiadomości przekazał syn
Najnowsze informacje: Jerzy Stuhr znalazł się w szpitalu, podejrzewano u aktora udar mózgu, najnowsze informacje i stan zdrowia przekazał Maciej, jego syn. Screen YouTube

Najnowsze informacje: Jerzy Stuhr znalazł się w szpitalu, podejrzewano u aktora udar mózgu, najnowsze informacje i stan zdrowia przekazał Maciej, jego syn.

Wszystko zaczęło się w nocy z niedzieli na poniedziałek, to wtedy znacząco pogorszył się stan zdrowia aktora Jerzego Stuhr. Gwiazdor został momentalnie zabrany do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Informacje jakie wtedy napływały do mediów nie napawały optymizmem, lekarze podejrzewali udar mózgu. Te informacje potwierdził w jednym z wywiadów przyjaciel aktora Jerzy Radziwiłowicz. Według jego słów stan Jerzego Stuhra był ciężki i cały czas walczy on o życie.

Czytaj też: Jackowski przepowiedział co się stanie z Andrzejem Dudą. Szokujące słowa

Jerzy Stuhr w szpitalu, podejrzewano udar mózgu, najnowsze informacje i stan zdrowia przekazał Maciej

Teraz głos postanowił zabrać syn Pana Jerzego, Maciej Stuhr. Aktor przekazał bieżące, bardziej optymistyczne informacje. Maciej w wywiadzie udzielonym Faktowi wyznał, że na szczęście najgorsze już za jego ojcem i cała sytuacja uległa znaczącej poprawie. Jego zdrowie wraca powoli do normy.

Zobacz również: To już potwierdzone. Kubica kolejny raz zasiądzie w bolidzie F1

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Tata powoli dochodzi do siebie. Teraz potrzebujemy spokoju” – stwierdził podczas ostatniej rozmowy z mediami Maciej Stuhr.

Jerzy Stuhr, który ostatni czas spędzał wraz z żoną w domu na wsi, szykował się już do powrotu do pracy w teatrze. Jednak w związku z zaistniałą sytuacją wszystkie te plany musi zawiesić na czas nieokreślony, gdyż nie wiadomo jak długo będzie dochodził do siebie.

Jerzy Stuhr jest z pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Swoją karierę rozpoczynał jeszcze w latach siedemdziesiątych, a sławę przyniosły mu role między innymi w takich filmach jak Seksmisja, Kingsajz, Dekalog X, Trzy Kolory. Biały, czy Killer. Od lat zajmuje się także reżyserią.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Źródło: O2

Polecamy także:

Piękne słowa Victora Orbana o Andrzeju Dudzie. To usłyszał cały świat

Kupujemy to na potęgę! Nigdy nie rób z tego kotletów

Hanna Lis wskazała winnych przegranej Trzaskowskiego. Polakom opadły szczęki