Metamorfoza Siwiec powala! Wpadka, czy hit?
Natalia Siwiec, modelka pracująca z Playboy czy CKM, wrzuciła na swój Instagram kontrowersyjne zdjęcie- ta metamorfoza to wpadka czy hit?

Jest taka anegdota o Marylin Monroe, która mówi, że zarzucono jej kiedyś, że jest piękna, bo nosi piękne stroje. W odpowiedzi na ten zarzut, Marylin założyła na siebie sukienkę uszytą z worka po ziemniakach i oczarowała świat, bowiem udowodniła ponad wszelką wątpliwość, że to nie szata zdobi człowieka. Czy Miss Euro 2012 chciała pójść tą samą drogą wrzucając na Instagram nowe zdjęcie? Tego nie wiemy. Natalia Siwiec wielokrotnie współpracowała z magazynami takimi jak Playboy czy CKM, wrzuciła na swój Instagram kontrowersyjne zdjęcie- ta metamorfoza to wpadka czy hit?

„Nie szata zdobi człowieka, a człowiek szatę” brzmi popularne przysłowie. Inną jego odmianą jest zwrot mówiący, że „ładnemu we wszystkim dobrze”. Udowadnia to Natalia Siwiec, bowiem, gdyby jej ostatnią kreację zaprezentował ktoś inny, można by to określić jedynie mianem „wpadka”.

Metamorfoza Siwiec to wpadka czy hit?

Fotografia, którą podzieliła się Miss Euro 2012 z fanami obserwującymi jej profil na portalu Instagram przedstawia modelkę słynną m.in. z sesji dla magazynów Playboy i CKM w sukience, która wygląda, jakby była uszyta z czarnego worka na śmieci. Szczególnie bufiaste ramiona stroju nadają wizerunkowi Siwiec specyficznego „foliowego” wrażenia, ale całość wygląda w sumie nieźle.

Fani oczywiście szybko zareagowali na widok tej fotografii, jednak fakt, że Natalia Siwiec jest piękną kobietą zniwelował negatywne wrażenie, bo w innym wypadku ta wpadka mogłaby nie przejść bez echa. „Natalia, Ty nawet w worku na śmieci ładnie wyglądasz” skwitował ktoś w komentarzu i miał rację, bowiem Miss Euro 2012 należy do tych kobiet, którym jest świetnie we wszystkim.

A co Wy sądzicie? Ta Metamorfoza Siwiec to wpadka, czy hit?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Natalia Siwiec, modelka pracująca z Playboy czy CKM,  wrzuciła na swój Instagram kontrowersyjne zdjęcie- ta metamorfoza to wpadka czy hit?
Natalia Siwiec, modelka pracująca z Playboy czy CKM, wrzuciła na swój Instagram kontrowersyjne zdjęcie- ta metamorfoza to wpadka czy hit?

źródło: Instagram

Polecamy także:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gdy zaczął śpiewać, jurorom „The Voice” pociekły łzy. Niesamowite

Jest aż tak źle? Oto prawdziwy stan zdrowia Kotysa!

Lidl wycofuje popularną herbatę. Nie pij jej – jest toksyczna

Czytaj też:

Koronawirus w parlamencie! Polityk na intensywnej terapii

Przełom w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! Trwa akcja policji

Kurdej-Szatan wybuchła płaczem. Poszło o Królikowskiego