Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Udostępnij:

Anna Dereszowska znana między innymi z takich seriali jak Barwy szczęścia, czy Odwróceni podzieliła się ostatni z fanami smutną informacją. Dereszowska oznajmiła, że jej córka jest chora i może nawet stracić wzrok!

ZOBACZ TAKŻE: Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Anna Dereszowska wyznała ostatnio, że ma olbrzymi problem, jej 11- letnia córka Lena ma mocno pogłębiającą się wadę wzroku. Znany aktor Piotr Grabowski to ojciec dziecka. Para rozstała się już kilka lat temu. Dereszowska związała się później z fotografem Danielem Duniakiem, z którym ma czteroletniego synka Maksa. Jednak to stan zdrowia starszego dziecka spędza jej sen z powiek.

Dereszowska w rozpaczy, jej córka traci wzrok!

Anna Dereszowska (Odwróceni, Barwy Szczęścia) oznajmiła, że jej córka jest chora! Jej wada wzroku się pogłębia, nie obejdzie się bez operacji.
Anna Dereszowska (Odwróceni, Barwy Szczęścia) oznajmiła, że jej córka jest chora! Jej wada wzroku się pogłębia, nie obejdzie się bez operacji.

Jak twierdzi Dereszowska, córka ma już minus 3,5 dioptrii, a wada cały czas się pogłębia. Jak twierdzą okuliści taki stan rzeczy będzie miał miejsce jeszcze przez kilka lat, ratunkiem jest tylko operacja.

Anna Dereszowska (Barwy Szczęścia, Odwróceni) zauważa, że Lena często nie pomaga w kuracji. Dlatego, że uwielbia czytać książki i robi to często przy słabym świetle, nieraz kryjąc się nawet z lekturą pod kołdrą.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jakimowicz zrobił coś niesamowitego! Rusin i Szyca wryło

Mimo pogłębiającej się wady córka aktorki nie czuje się chora i świetnie radzi sobie w szkole. Za równą jej oceny i jak osiągnięcia sportowe robią wrażenie. Dziewczynka dobrze się uczy i gra w piłkę nożną. Prześcignęła również mamę we wzroście i już w tym wieku zaczyna nad nią górować.

Rodzina mocno stara się dbać o wzrok Leny, pilnując się do zaleceń lekarzy. Kontrole u okulistów i optyków odbywane są regularnie co pół roku, mama pilnuje także, żeby wzroku córki nie wystawiano nadmiernie na działanie promieni ultrafioletowych.

źródło: Pomponik.pl

POLECAMY:

Magda Gessler kompletnie oszalała?! Fani zachwyceni
Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec
Koniec świata już w czerwcu! On jest tego pewien
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
Doda miażdży hejterów! Tym żyje cały internet (foto)

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →