Przez 4 lata wysyłała SMS-y do swojego nieżyjącego ojca. Nagle dostała odpowiedź i nogi się pod nią ugięły
Córka wysyłała smsy do nieżyjącego ojca przez lata, w 4 rocznicę śmierci Chastity Patterson otrzymała odpowiedź, nogi się pod nią ugięły.

Historia jak z filmu, chwytająca za serce. Opowiada o tym, jak 23-letnia Chastity Patterson radziła sobie ze śmiercią bardzo bliskiej jej osoby. Córka wysyłała smsy do nieżyjącego ojca przez cztery lata. Gdy pewnego dnia, dokładnie w czwartą rocznicę śmierci otrzymała odpowiedź, nogi się pod nią ugięły.

Czytaj też: Był martwy przez 20 minut. Nagle ożył i powiedział coś co zszokowało świat

To brzmi tak nieprawdopodobnie, że aż nie chce się w to wierzyć. Jednak sytuacja miała miejsce naprawdę. Opowiada o tym jak zbieg okoliczności ukoił dwa serca pogrążone w żałobie po stracie najważniejszych dla nich osób. Pewna 23-latka po śmierci ojca wysyłała do niego SMSy. Robiła to dość często. Była to pewnego rodzaju forma terapii dla niej.

Córka wysyłała SMSy do nieżyjącego ojca, nagle Chastity Patterson dostała odpowiedź

Chastity Patterson wysyłała smsy do nieżyjącego ojca
Chastity Patterson wysyłała smsy do nieżyjącego ojca

W SMS-ach opowiadała o swoich rozterkach, uczuciach, sukcesach. Ten SMS-owy dziennik stał się swoistym pamiętnikiem kobiety. Pewnego dnia, napisała długi list. Córka napisała sms do nieżyjącego ojca dokładnie w czwartą rocznicę jego śmierci. Była w ciężkim szoku gdy nagle otrzymała odpowiedź.

Gdy Chastity Patterson zobaczyła co było w niej napisane rozpłakała się. to niesamowite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Cześć tato, to ja. Jutro znów będzie ciężki dzień. Minęły już cztery lata od kiedy Cię straciłam i nie ma dnia, żebym za Tobą nie tęskniła. Dużo się wydarzyło w tym krótkim czasie, ale jestem pewna, że to wszystko wiesz, bo przecież regularnie Ci o tym piszę. Pokonałam raka i nie mam go od chwili, gdy Cię tu zabrakło – wszystko zgodnie z obietnicą. Udało mi się skończyć szkołę z wyróżnieniem. Zakochałam się i niestety ktoś złamał mi serce (wiem, że „zabiłbyś” go za to). Jednak to mnie nie pokonało, a wzmocniło. Jestem teraz silną kobietą. Straciłam wszystkich moich przyjaciół i sięgnęłam dna, ale znalazłam kogoś, kto pojawił się w moim życiu i mnie uratował.– zaczęła pisać.

Przepraszam, że nie było mnie przy Tobie, gdy tego najbardziej potrzebowałeś, ale nadejdzie taki dzień, że znów będziemy razem. Boję się małżeństwa i tego, że będę musiała iść do ołtarza sama i nie będzie Cię przy mnie i nie powiesz, że wszystko będzie dobrze. Ale wiesz co? Wszystko robię dobrze i byłbyś dumny z tego, jaką kobietą dziś jestem. I powiem Ci, że nadal jestem mądralą i mój wygląd się nie zmienił. I nie przytyłam, tylko tak mi się wydaje. Chciałam tylko powiedzieć, że bardzo Cię kocham i tęsknię”” – zakończyła Chastity Patterson.

Po latach przyszła odpowiedź

Chastity Patterson po latach otrzymała odpowiedź, która zwaliła ja z nóg
Chastity Patterson po latach otrzymała odpowiedź, która zwaliła ja z nóg

Nagle po wysłaniu tej wiadomości stało się coś czego absolutnie się nie spodziewała… Otrzymała odpowiedź, która rozłożyła ją na łopatki…

“Cześć kochanie, nie jestem Twoim tatą, ale przez ostatnie 4 lata odbierałem wszystkie Twoje wiadomości. Bardzo czekam na Twoje poranne SMS-y i wieczorne raporty. Mam na imię Brad i straciłem córkę w sierpniu 2014 roku w wypadku samochodowym, a Twoje wiadomości utrzymywały mnie przy życiu. – zaczynał się SMS.

Czytaj też: Jaki spadek otrzyma syn Krzysztofa Krawczyka? Ujawniono szczegóły

Kiedy do mnie piszesz, wiem, że to wiadomość od samego Boga. Przykro mi, że straciłaś tak bliską osobę, ale przez te wszystkie lata słuchałem Cię, patrzyłem, jak dorastasz i widziałem, przez co przechodzisz. Już od lat chciałem Ci odpisać, ale nie chciałem łamać Ci serca. Jesteś niezwykłą młodą kobietą i chciałbym, żeby moja córka była taką osobą jak Ty. Dziękuję Ci za codziennie wiadomości, przypominasz mi, że Bóg istnieje i że to nie moja wina, że moja mała córeczka odeszła. Bóg dał mi Ciebie, mojego anioła i wiedziałem, że ten dzień nadejdzie. Wszystko będzie dobrze, idź do przodu każdego dnia i świeć światłem, które dał Ci Bóg. Przykro mi, że musisz przez to przechodzić, ale jeśli Cię to pocieszy, to wiedz, że jestem z ciebie bardzo dumny! PS: Trzymaj się i czekam na twoje jutrzejsze wiadomości” – zakończył mężczyzna wiadomość

To niesamowite! Poniżej znajduje się reportaż na ten temat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Córka wysyłała smsy do nieżyjącego ojca przez lata, w 4 rocznicę śmierci Chastity Patterson otrzymała odpowiedź, nogi się pod nią ugięły. YouTube

Polecamy również:

Majka Jeżowska ma dziś 61 urodziny. Gdy pokazała się w bikini, wszystkim opadły szczęki

„Wyciek egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego”. Film robi furorę w sieci

Anna Wendzikowska pokazała co potrafi. Odbiera mowę

Kłamstwo Lecha Wałęsy wyszło na jaw. Zdradził go przyjaciel

Kierowca zdębiał gdy zobaczył co zrobiła ta kobieta. Nagranie stało się hitem w sieci

Katecheta dał uwagę uczniowi. Odpowiedź matki podbija sieć