“Jeżeli rozmiar kobiety przekracza 36 to…”. Nie do wiary, że powiedział to głośno

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zdrowa i szczupła sylwetka od zawsze była i wciąż cieszy się największą popularnością wśród mężczyzn. Zdecydowanie częściej obrzucane spojrzeniami są osoby szczupłe i wysportowane. Wiadomo również, że nie wszystkie kobiety noszą rozmiar 36. Co z tymi które są nieco cięższe? Przeprowadzono badanie, a jego rezultaty w niektórych punktach powalają na kolana.

Czytaj też: Horror w Małopolskiej wsi. O tym wiedział każdy. Nikt nic nie zrobił. Okropne…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Portal The Sun w przeprowadzonej ankiecie udowodnił, że ponad 87 procent mężczyzn zwraca uwagę na szczupłe kobiety i takie tez woli. 24-letni przedsiębiorca Zack stwierdził, że nie pociągają go kobiety z odstającym brzuchem. Nadmienił, że zna przypadki gdzie faceci wola bardziej pulchne jednak dla niego to nie jest normalne i ląduje w jednym koszu z fetyszami.

Rozmiar ponad 36 świadczy o nieprawidłowej diecie i nieróbstwie. Taka kobieta nie potrafiłaby zadbać o dzieci, skoro nie dba sama o siebie” – przyznaje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tylko rozmiar 36 i żaden inny. Kobieta to rekwizyt?

Z kolei Reis 33-letni hydraulik powiedział, że otyłość to oznaka dużego zaniedbania. Opowiedział historię o tym, że jak jego dziewczyna przytyła, nie był wstanie tego zaakceptować i zaczął jej zwracać uwagę, nakłaniać aby coś ze sobą zrobiła.

Z kolei Kurtis, 23-letni manager i gwiazda reality show tak mocno skupiony jest na swojej powierzchowności, ze wybierając partnerkę patrzy na jej wygląd zewnętrzny. Gdy ma rozmiar powyżej 36, to nie ma u niego szans. Obawia się, że gdyby miał nieco cięższą partnerkę jego wizerunek by na ty ucierpiał.

Nie wszystkie kobiety noszą rozmiar 36. Co z tymi które są cięższe? Przeprowadzono badanie, a jego rezultaty powalają na kolana.
Nie wszystkie kobiety noszą rozmiar 36. Co z tymi które są cięższe? U niego nie mają szans

Zobacz również: Wyciekł testament Wałęsy! Rodzina w ciężkim szoku. Nie tego się spodziewali…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z psychologicznego punktu widzenia to normalne, że podobają się nam wysportowani mężczyźni i szczupłe kobiety. To kojarzy się ze zdrowiem, radością, zaangażowaniem dyscypliną i uosabia wiele pozytywnych cech Jednakże zapatrzenie na powierzchowność w związku może na dłuższą metę spowodować że relacja się rozpadnie.

Choroba naszych czasów

W obecnych czasach coraz częściej zwraca się uwagę na to, żeby partner wyglądał i pełnił bardziej rolę rekwizytu aniżeli realnej osoby przy której będziemy się czuli wyjątkowo. Można śmiało powiedzieć, ze w dobie mediów społecznościowych i olbrzymiej presji społecznej na bycie ideałem to prawdziwa plaga.

Nie wszystkie kobiety noszą rozmiar 36. Co z tymi które są cięższe? Przeprowadzono badanie, a jego rezultaty powalają na kolana.
Nie wszystkie kobiety noszą rozmiar 36. Co z tymi które są cięższe? Przeprowadzono badanie, a jego rezultaty powalają na kolana.

A jakie jest wasze zdanie?

Polecamy również:

To mogło spotkać każdego. Porażające nagranie Polaka obiegło całą sieć! Odpowiedź przyszła szybko…

Sensacyjne wieści o Roxie Węgiel. Ona ma dopiero 16 lat! Nie za wcześnie?

Dwie młode kobiety trafiły do szpitala z ciężkimi obrażeniami pochwy. Lekarze ujawnili prawdę

Szokujące sceny w polskim domu! 7-latek nagrał co robią rodzice… Nagłaśniamy

Popek tym nagraniem rozpętał burzę! „Bezczelny” filmik bije rekordy popularności

Wnuczka zrobiła babci zdjęcie. Po jej śmierci dostrzegła na nim coś przerażającego

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →