Jackowski powiedział co się stanie z niezaszczepionymi. Wstrząsające słowa wywołują ciarki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski ponownie wywołał niemałe zamieszanie gdy powiedział co czeka niezaszczepionych. Prócz tego zapowiedział jaki będzie dalszy rozwój pandemii w Polsce oraz jakiego lata możemy się spodziewać w tym roku.

Czytaj też: Dwie młode kobiety trafiły do szpitala z ciężkimi obrażeniami pochwy. Lekarze ujawnili prawdę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na kanale Youtube pojawiła się nowa przepowiednia. Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, że lato będzie krótkie.

Cieszmy się latem, bo dopiero się zaczęło, wiosna była chłodna. Optymistycznie byłoby wierzyć, że wrzesień będzie jeszcze w miarę ciepły, więc wtedy byłby cztery miesiące. Jak to niewiele! A co, jeśli powiem Wam, że tylko czerwiec i lipiec i kończy się letnia bajka? Takie mam obawy, które zresztą miałem już w styczniu. Mówiłem wtedy, że lipiec lub przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty, że to będzie niedobry czas. Od sierpnia zacznie się znów wiele zamykać. W lipcu będziemy się do tego przygotowywać i będzie się o tym mówiło” – powiedział

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dalej Jackowski zapowiada, że znowu wrócimy do tematu obostrzeń i pandemii. Wygląda na to, że nie złapiemy oddechu na dłużej.

Nowa wizja przeraziła Polaków, swoboda nie potrwa długo

“Wielu z nas po krótkim czasie uważa, że zagrożenie minęło, że nic gorszego nie nastąpi. Nie chcę straszyć, ale czuję, że okres drugiej połowy tego lata będzie popsuty nie przez pogodę, a sytuację, która się zacznie odnawiać. Zaraza wróci. Jej powrót wzbudzi nasz lęk (…). Zaraza okaże się trochę inna i tym razem zaczniemy się jej bać (…). Zaraza wraca w sierpniu. Będzie od połowy lipca o niej mówione, będą się zbierały czarne chmury. Zaraza, której się boję. Czwarta fala będzie wzbudzała w nas lęk. Życzę, by ta wizja nie sprawdziła się w całości (…). W zarazie najgorsze przed nami” – powiedział jasnowidz z Człuchowa.

To co powiedział dalej Jackowski jest przerażające, bowiem wspomina o najgorszej fali koronawirusa. Tłumaczy, że szybko pożegnamy się ze swobodą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz także: Sensacyjne wieści o Roxie Węgiel. Ona ma dopiero 16 lat! Nie za wcześnie?

“Intuicja mi mówi, że w tym roku, jesienią, dojdzie do takiej sytuacji, że kto ma zapasy, ten będzie miał lepiej. Dojdzie do sytuacji, że mogą być problemy. Zastanawiam się, czy to zaraza będzie tak groźna, że będą problemy z towarami w sklepach, czy może jeszcze jakieś inne problemy. Przyjdzie moment, że stanie w kolejkach będzie uzasadnione (…). Poczujemy grozę sytuacji. Nie mówię, że od razu w sierpniu, ale będzie groza i tym razem inaczej na to wszystko spojrzymy i będziemy inaczej odczuwali lęk. Zaznaczam to, bo to ważne. (…). Jesienią będą trzy wielkie ogniska zarazy na świecie. Trzy jednocześnie, a każde będzie inne. W jednym z tych ognisk ciała ludzi, którzy umrą, będą opryskiwane. Może to być zaraza bardzo zaraźliwa. Takie rzeczy mi się kojarzą. Naprawdę będziemy się tego bali” – mówi.

Krzysztof Jackowski powiedział co czeka niezaszczepionych

W filmie jasnowidz mówi, że osoby niezaszczepione będą musiały liczyć się z poważnymi konsekwencjami. W jego wizji wizji widoczna jest między innymi przymusowa izolacja.

“Może dojść do sytuacji, gdzie na tyle będzie trudno, że twardy lockdown będą mieć osoby niezaczepione, aż do odwołania. To będzie związane z groźną sytuacją. Nie analizuję słowa groźne, mówię tak, jak czuję”.

Te słowa są mocno niepokojące

“Późna jesień. Pan Kaczyński na dużym placu – nie rozwinę tego. To wszystko” – zapowiada tajemniczo Jackowski, powtarzając po raz kolejny, że na jesieni dojdzie do bardzo ważnych wydarzeń politycznych.

Po raz kolejny pojawia się również wizja tego, że w rządzie wydarzy się coś niespodziewanego co może odmienić dalsze losy Polski.

“Późną jesienią może też dojść do samorozwiązania się obecnego rządu. Rządzić będzie rząd tymczasowy, dziwny rząd. Rząd ten zwiększy dyscyplinę naszą – czy się nam to podoba, czy nie”.
“Czy czwarta fala mocno dotknie Polskę?” – spytał internauta pod koniec nagrania.

“Czwarta fala – to brzmi poważnie. Nie przygotowujmy się do niej tylko na lockdowny. Czwarta fala wzbudzi nasz strach”. – odpowiedział Jackowski

Krzysztof Jackowski ponownie wywołał niemałe zamieszanie gdy powiedział co czeka niezaszczepionych. Najnowszy film wzbudza niepokój
Krzysztof Jackowski ponownie wywołał niemałe zamieszanie gdy powiedział co czeka niezaszczepionych. Najnowszy film wzbudza niepokój

Źródło Webniusy, YouTube

Polecamy również:

Olejnik tym razem przesadziła! To koniec jej i programu „Kropka nad i”. Nawet fani zmieszali ją z błotem

Afera pedofilska w Platformie? Ujawniono znane nazwiska. Dla Polaków do ogromny wstrząs

Lekarz tuż po porodzie upuścił noworodka, który spadł na główkę. Wszystko nagrał ojciec. Film mrozi krew w żyłach

Horror na pogrzebie. Grabarz zaczął piłować dziecięcą trumnę na oczach rodziców

Kazikowi puściły nerwy i wykrzyczał szokujące słowa! Gigantyczna afera, o której mówią wszyscy. Popierasz?

Otwór wielkości średniego państwa na Antarktydzie. To bardzo złe wieści

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →