Ujawnili jak Jackowski potraktował matkę zaginionego chłopca. Okropne!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski przypomniał na swoim kanale YouTube sprawę sprzed lat, Stowarzyszenie Przystań Nadzieja uważa, że to skandal i jasnowidz z Człuchowa wykorzystuje ofiary dla zyskania większego rozgłosu.

W jednym z ostatnich nagrań, które Krzysztof Jackowski publikuje regularnie na swoim kanale na YouTube, jasnowidz z Człuchowa przypomniał swój udział w sprawie zaginięcia dwóch chłopców Z Rewala w 1999 roku. Wizja miała mieć miejsce w 2012 roku i wskazywać miejsce, w którym znajdują się ciała zaginionych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Czeka nas kataklizm? Pod lodami Arktyki kryje się potężne niebezpieczeństwo

Tę sprawę postanowili skomentować przedstawiciele Stowarzyszenia Przystań Nadzieja i opowiedzieli jak Jackowski potraktował matkę jednego z chłopców. Według nich to zwyczajny skandal i chęć zdobyć dodatkowego rozgłosu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Stowarzyszenie Przystań Nadzieja uważa, że to co powiedział Jackowski na YouTube to skandal

Andrzej Ziemniak i Łukasz Sas zaginęli jeszcze w 1999 roku. Obaj mieli uciec z ośrodka wychowawczego i od tego czasu nie wiadomo, co się z nimi dzieje. Mama jednego z zaginionych nie mogła uwierzyć w taką wersję wypadków. Dlatego poprosiła o pomoc prezesa Stowarzyszenia Przystań Nadzieja Marka Szwedowskiego, który utrzymuje że słyszy głosy zmarłych, jak i Krzysztofa Jackowskiego. Oba media uważały, że chłopcy nie żyją, a ich ciała znajdują się nadal w ośrodku.

„Prawda brzmi tak: matka Andrzeja – Wiesława Ziemniak w 2012r. zgłosiła się do pana o pomoc. Konsultacja odbyła się w Człuchowie poprzez pośrednictwo pana córki i dotyczyła tylko Andrzeja […]. Matka Andrzeja nawet pana nie widziała…Na podstawie zdjęcia ( nie miała żadnych rzeczy Andrzeja) napisał pan na 2 kartkach – dwa szamba i niedaleko jest kotłownia – tam należy szukać ciała. Pani Wiesława prosiła pana o przyjazd i pomoc na miejscu w Rewalu. Odmówił pan – twierdząc, że policja może pana w d…pocałować” – stwierdzili przedstawiciele stowarzyszenia.

Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, wywołał skandal, dla większej oglądalności?

Stowarzyszenie informuje dalej także o tym, że Policja sprawdziła trop podany przez jasnowidza i niczego nie znalazła. Dlatego Przedstawiciele stowarzyszenia Nadzieja Przystań podważają także inne wizję jasnowidza z Człuchowa i domagają się wyjaśnień w tej sprawie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Żądamy jako Stowarzyszenie Przystań Nadzieja sprostowania informacji na temat poszukiwanych – Andrzeja Ziemniaka i Łukasza Sasa. Słowa wypowiedziane przez Pana w materiale na YouTubie krzywdzą matki, które oczekują na wyjaśnienie prawdy o swoich synach już ponad 21 lat oraz szkodzą opinii naszej organizacji”

Źródło: Pikio

Polecamy również:

„Strajk Kobiet” przeszedł do ataku. Publikują szokujące nagrania i zdjęcia spod kościołów

Marcin Król nie żyje. Aktor zginął tragicznie

Skandaliczne zachowanie Jakimowicza na wizji. Ogórek puściły nerwy

Jarosław Urbaniak nt. Smoleńska: „Propagandyści mówią, że oddaliśmy śledztwo”

Żukowska opluła pamięć Żołnierzy Wyklętych podczas programu na żywo. Obrzydliwe kłamstwo historyczne

Awantura w TVN podczas programu NA ŻYWO. To co powiedziała Lubnauer nie mieści się w głowie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →