Jarosław Urbaniak nt. Smoleńska: „Propagandyści mówią, że oddaliśmy śledztwo”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jarosław Urbaniak z PO był gościem programu TVP Info „Woronicza 10”, stwierdził że propagandyści mówią iż oddali śledztwo w sprawie Smoleńska Rosjanom.

Czytaj też: Żukowska opluła pamięć Żołnierzy Wyklętych podczas programu na żywo. Obrzydliwe kłamstwo historyczne

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Prokuratura Zbigniewa Ziobry milczy w tej sprawie, a propagandziści mówią, że oddaliśmy śledztwo Rosjanom” – mówił w programie „Woronicza 17” na antenie TVP Info Jarosław Urbaniak z Platformy Obywatelskiej. Marek Suski odpowiadając na to stwierdził natomiast, że jest to daremna „próba obrony czegoś co jest nie do obrony.”

Prokuratura Zbigniewa Ziobry milczy w tej sprawie, a propagandziści mówią, że oddaliśmy śledztwo Rosjanom — mówił Jarosław Urbaniak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jest to kontynuacja sposobu obrony tej skandalicznej sprawy — odpowiedział na to  Marek Suski.

To jest metoda kłamstwa, które jest powtarzane mimo oczywistych faktów — zaznaczył.

Śledztwo w sprawie Smoleńska i spór w studio TVP Info

Następnie poruszono kwestię zdjęć uśmiechniętej Ewy Kopacz w prosektorium robiącej sobie zdjęcia na tle ciał ofiar katastrofy smoleńskiej. Również nie zapomniano o zadowolonej twarzy Bronisława Komorowskiego podczas konwentu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cały czas powtarzacie mantrę, że to prezydent zmuszał do lądowania, później pancerna brzoza. Dzisiaj, kiedy już wiadomo, że przebieg tej katastrofy był spowodowany eksplozją wy oskarżacie Prawo i Sprawiedliwość— mówił stanowczo Marek Suski.

Dowiedzieliśmy się z taśm, które nigdy nie miały wyjść na światło dzienne, jak Donald Tusk traktował pana Klicha, którego wysłał do Moskwy— przypomniał ostatnimi czasy dość niewygodny fakt dla Platformy i samego Donalda Tuska.

Na pytanie dotyczące oficjalnego stanowiska Polski w kwestii katastrofy smoleńskiej, Marek Suski zwrócił uwagę na raport podkomisji smoleńskiej, który jak wiadomo ma być wkrótce opublikowany. Nie omieszkał wspomnieć również o filmie który powstał i ujawnił wiele nieznanych wcześniej faktów, które odkryte zostały w parciu o przeprowadzone analizy.

Zobacz także: Awantura w TVN podczas programu NA ŻYWO. To co powiedziała Lubnauer nie mieści się w głowie

Jest jeszcze kwestią do ustalenia, kto za tą eksplozję odpowiada, a to nie jest prosta sprawa — powiedział Marek Suski.

Anna Maria Żukowska zapytana o to jak mogło dojść do sytuacji w której polski minister zdrowia spotyka się w Moskwie bez obecności rosyjskich odpowiedników odpowiedziała, że Polska ma cały czas problem z przestrzeganiem procedur.

Jak następnie oceniła, sekcja zwłok ofiar powinni zająć się polscy patomorfolodzy a Minister Zdrowia nie wspomina wychodzić ze swojej roli.

Jarosław Urbaniak podjął również kolejną próbę odwrócenia uwagi kierując rozmowę na nie ujawniony nigdy stenogram braci Kaczyńskich. W jego opinii mógł by on wiele w sprawie powiedzieć.

Oczekuję, aż odtajni się stenogram rozmowy braci Kaczyńskich z 10 kwietnia. O tym stenogramie rozmowy osoby mówiły i są związani tajemnicą służbową. Niektórzy mówią o tym, że to w zupełnie w innym świetle ukaże całą sprawę — mówił przedstawiciel Platformy Obywatelskiej.

Źródło: TVP Info

Polecamy również:

Kto zrobił zdjęcia Ewie Kopacz w prosektorium i jak wypłynęły?

Krzysztof Jackowski bez zawahania mówi co czeka Polaków latem. Przygotujcie się

Szokująca decyzja Edyty Górniak. Co się z nią dzieje?

Wielkopolskie: 124-latek pilnie poszukiwany przez sąd

Fatalne informacje ze Szwajcarii. To już potwierdzone, jest źle

Barbara Kurdej-Szatan pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Co na to mąż?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →