Niesamowita historia! Z bezdomnego stał się bogaty (wideo)

Historia człowieka, który z bezdomnego  staje się bogaty. Ta historia jest dość częsta, podobna, ale tylko pozornie. Ted Williams Golden Voice, bo tak się nazywa, miał rodzinę i żyło mu się dobrze. Był człowiekiem, którego karierę zniszczyły jego nałogi i wylądował na ulicy, ale więcej o nim dowiecie się z filmu.

Polecamy-Oto 10 światowych marek, które są POLSKIE! Czy miałeś o tym pojęcie?

Obejrzyj-Syn niemieckiego zbrodniarza wojennego ostrzega przed swoim państwem! „Nie ufajcie nam, Niemcom…”

Bezdomny odmienił swoje życie

Ted Williams Golden Voice prowadzi swoją stronę na Facebooku, jest nadal aktywny, a swoim pozytywnym życiem zaraża innych i tam, gdzie się pojawia, rozpala serca ludzi, a nawet zmienia ich swoją osobowością i podejściem do życia. Jest doskonałym przykładem, że dobro jest w nas i pieniądze nie są w stanie tego zmienić. To, kim jesteśmy i kim chcemy być, zależy od nas samych. Dobro człowieka trzeba pielęgnować, bo to cecha, której nie da się kupić za żadne pieniądze.

Żyjmy zawsze w zgodzie z własnym sumieniem, najlepiej, tak by po prostu być dobrym człowiekiem. Czasami szczęście samo nas odnajduje w najmniej oczekiwanym momencie, to właśnie pokazuje historia Teda. Każdy z nas marzy, by mieć jak najwięcej, każdy chce żyć w dostatku. Jeśli ma się serce otwarte na innych, szczere i pełne miłości, można znaleźć o wiele więcej niż pieniądze.

Wszyscy mamy dobro, wszystkich dotykają dramaty i problemy, ale jeśli żyjemy w zgodzie ze sobą i pokazujemy siebie prawdziwego, to kiedyś znajdziemy na swojej drodze kierowcę, który otworzy drzwi do szczęścia.

Bezdomny o niezwykłym głosie
Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…
Franciszek Pieczka w fatalnym stanie. Nadchodzi najgorsze
Świat według Kiepskich już nie będzie taki sam. Fani w szoku

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →