Świat według Kiepskich już nie będzie taki sam. Fani w szoku

Udostępnij:

Andrzej Grabowski to gwiazda serialu „Świat według Kiepskich”. Ferdek Kiepski to rola, w którą od ponad 20 lat wciela się popularny aktor telewizji Polsat. Bez wątpienia bez Grabowskiego popularny sitcom nie byłby taki sam, lecz już niedługo widzowie przeżyją spore zmiany w popularnej produkcji. Możecie się trochę zdziwić!

Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Gessler ma romans? Prawda wyszła na jaw

Andrzej Grabowski w serialu „Świat według Kiepskich” pojawił się już w pierwszym odcinku kultowego sitcomu telewizji Polsat. Mało kto zdaję sobie jednak sprawę z faktu, iż Grabowski był kandydatem drugiego wyboru. Sam również podkreślał w niejednym wywiadzie, że osobiście nie wróżył przyszłości lekko kontrowersyjnej jak na tamte czasy produkcji telewizyjnej. Aktualnie raczej nikt nie wyobraża sobie w roli pomysłowego bezrobotnego (Ferdek Kiepski) kogoś innego. Okazuje się jednak, że już na jesieni postać Ferdka może ulec sporej zmianie. O co chodzi?

Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich to legendy telewizji Polsat. Ferdek Kiepski się radykalnie zmieni na jesieni? Co nas czeka?
Andrzej Grabowski i Świat według Kiepskich to legendy telewizji Polsat. Ferdek Kiepski się radykalnie zmieni na jesieni? Co nas czeka?

CZYTAJ TEŻ: Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki

Metamorfoza Grabowskiego

Powodem metamorfozy Ferdka Kiepskiego jest życiowa decyzja Andrzeja Grabowskiego. Aktor niedawno przeszedł zabieg zmniejszenia żołądka, który w parze z dietą doprowadził artystę do sporej utraty wagi. Aktualnie aktor wygląda o niebo inaczej niż jeszcze przed rokiem. Zmiany widać na pierwszy rzut oka, a sam zainteresowany przyznaje, że łatwo nie jest.

Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie „nie”. Tak mi się przynajmniej wydaje – mówił aktor dziennikarzowi „Super Expressu”.

POLECAMY:

Doda celowo to zrobiła. Fani w szoku! „Widać Ci…”
Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło
Andrzej Piaseczny ripostuje lewicę! Powiedział im to wprost!
Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Skazany za usiłowanie zamachu nie żyje! Znaleźli go martwego w celi

, , ,