Środki do dezynfekcji w ofercie sklepu Fair Play Plus

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Obecnie bardzo dużo uwagi przywiązujemy do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Preparaty do dezynfekcji towarzyszą nam w przestrzeni publicznej, w szkołach, w kościołach i wielu innych miejscach. Jak działają? Czy ich stosowanie może nam zaszkodzić? Jakie środki do dezynfekcji oferuje nam sklep Fair Play Plus?

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie sprawia, że większość z nas nieco inaczej spogląda na środki do dezynfekcji rąk i powierzchni. Gros z nas posiada takie preparaty także w swoich domach i regularnie z ich pomocą czyści klamki oraz przedmioty pierwszego kontaktu. Marka Fair Play Plus jest jednym z wiodących krajowych producentów preparatów do dezynfekcji, które możemy nabyć w sklepie marki. W asortymencie FFP znajdziemy przede wszystkim preparaty oraz środki do dezynfekcji rąk i powierzchni, jak również specjalistyczne mydła antybakteryjne oraz akcesoria służące do bezpiecznej (bezkontaktowej) dystrybucji oferowanych środków. Klientów poszukujących sprawdzonych środków do dezynfekcji w konkurencyjnej cenie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi preparatami. Warto pamiętać o tym, że w asortymencie marki obok środków przeznaczonych sensu stricte do dezynfekcji rąk znajdziemy również specjalistyczne preparaty do dezynfekcji urządzeń sanitarnych oraz sprzętu medycznego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

MIST PLAY – preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni

Mist Play to płynny koncentrat przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni. W zależności od warunków stosowania może być wykorzystywany do dezynfekcji metodą ręczną lub metodą zamgławiania. Płyn charakteryzuje się właściwościami bakteriobójczymi, grzybobójczymi oraz wirusobójczymi. W przypadku aplikacji na powierzchnie mające styczność z żywnością powierzchnie bezpośrednio po dezynfekcji należy spłukać wodą zdatną do picia. Ze względu na swój skład oraz działania Mist Play polecany jest przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych.

Mist Play może być wykorzystywany do dezynfekcji powierzchni w przemyśle spożywczym i gastronomii, a także do dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz środków transportu. Preparatem można czyścić ściany, podłogi, powierzchnie robocze różnego typu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gold Drop – uniwersalny płyn czyszcząco-dezynfekujący

Gold Drop to niezwykle łatwy w użytkowaniu płyn czyszcząco-dezynfekujący, który możemy zastosować na większości powierzchni, także na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Bardzo dobrze sprawdza się do szybkiej dezynfekcji, w tym dezynfekcji urządzeń. Gold Drop to roztwór gotowy do użycia. Preparat zabija bakterie i grzyby. Jest polecany do zastosowań w salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych, solariach, dużych przestrzeniach sklepowych, siłowniach, gabinetach lekarskich, szkołach i urzędach. Z jego właściwości możemy korzystać także w gospodarstwach domowych, zwłaszcza że jako jeden z nielicznych preparatów odkażających charakteryzuje się przyjemnym zapachem eukaliptusa.

Profesjonalne preparaty do dezynfekcji i zabezpieczania

W asortymencie znajdziemy również środki takie, jak PROTECT PLAY. Protect Play to płyn do biologicznego zabezpieczania powierzchni. Preparat zawiera niejonowe nanosrebro koloidalne. Jest przeznaczony do mycia i zabezpieczania wszelkich powierzchni, przede wszystkim metodą zamgławiania. Płyn można również rozprowadzać za pomocą ścierki i mopa oraz metodą natryskową. W każdym przypadku należy pozostawić do wyschnięcia. Ochrona preparatu działa tak długo, aż nie zostanie on usunięty z zabezpieczanej powierzchni.   

Szeroka i zróżnicowana oferta preparatów dostarczanych przez sklep ze środkami do dezynfekcji FPP idealnie odpowiada na potrzeby i oczekiwania użytkowników – gospodarstw domowych, branż wymagających korzystania ze specjalistycznych preparatów do dezynfekcji, a także środowisk, w których powierzchnie dezynfekuje się jednocześnie dbając o ich czystość.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →