Zobaczyła co opiekunka robi z jej ojcem. Natychmiast wyjęła telefon i wszystko nagrała

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szpital: Gdy pewna kobieta odwiedziła swojego ciężko chorego, umierającego ojca w szpitalu nie spodziewała się, że będzie świadkiem takiej sceny z opiekunką w roli głównej. Gdy tylko zobaczyła co się dzieje w pokoju w którym jest jej ojciec z wcześniej wspomnianą opiekunką, od razu chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać.

Czytaj też: Ile zebrała WOŚP w tym roku? Padł rekord, suma powala

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadła w osłupienie. Nie spodziewała się tego co tam zastanie, tym bardziej w obliczu rodzinnej tragedii jaką przeżywają ona i bliscy jej ojca. Mężczyźnie lekarze nie dawali wielkich szans. Mówiono wprost, że mogą to być stanie chwile jego życia. Jak widać na filmie ojciec kobiety nie jest wstanie nawet samodzielnie oddychać i jest bardzo słaby.

Gdy kobieta weszła do pokoju i zobaczyła co tam się dzieje – zdębiała. Wprawiło ją to w osłupienie. Wyjęła natychmiast telefon i bez chwili namysłu zaczęła nagrywać to co robi opiekunka z jej ojcem. Dzięki temu, że uwieczniła to wydarzenie, my tez możemy teraz być świadkami niesamowitych scen jakie rozegrały się w szpitalu przy umierającym mężczyźnie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niesamowite sceny w szpitalu

Robert Olson, 85 letni mężczyzna przez całe życie ciężki pracował. Na emeryturę wybrał się dopiero w wieku 85 lat. Niedługo później zaczęły się jego problemy zdrowotne. W rezultacie trafił on do szpitala Bronson Hospital w Kalamazoo (Michigan, USA). Niestety lekarze nie dawali mu zbyt dużych szans na przeżycie. W placówce zajęła się nim między innymi Brenda Buurstra, pielęgniarka. 

Czytaj także: Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

Pomiędzy opiekunką a Olsenem wytworzyła się niesamowita więź. Pewnego dnia gdy córka Roberta odwiedziła go w szpitalu stała się świadkiem pięknej i wzruszającej sceny. Nie zastanawiając się ani sekundy dłużej, wyjęła telefon i uwieczniła wzruszające sceny na filmie, który teraz w sieci bije rekordy popularności.Opiekunka śpiewała swojemu podopiecznemu jego ulubioną piosenkę „You Light Up My Life”. To poruszające nagranie robi prawdziwą furorę w sieci. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To, że śpiewała to jeszcze nic. Aby móc zaśpiewać ulubiony utwór swojego podopiecznemu, specjalnie wydrukowała sobie tekst. Na filmie widać jak chory mężczyzna śpiewa razem z nią.

Po tym wydarzeniu stało się coś nieprawdopodobnego. Mianowicie zdrowie mężczyzny zaczęło się poprawiać aby tydzień później wyjść ze szpitala. Lekarze i córka Roberta Olsena nie mają wątpliwości, że duża zasługa w tym jest pielęgniarki która z tak wielkim oddaniem poświęca się swojej pracy. Zobaczcie sami wzruszającą scenę jaką udało się uwiecznić.

Źródło: Pikio

Polecamy również:

Muniek Staszczyk powiedział co sądzi o aborcji i wierze

Jacques Attali zaatakował Polaków: „Polscy urzędnicy pomagali Niemcom”

Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Kłamliwe oskarżenia w „New Yorker”. Jest reakcja Komitetu Żydów Amerykańskich

Aleksandra Wasilewska ujawnia kulisy pracy „Soku z Buraka”

Wpadka Lecha Wałęsy podczas nagrania na żywo

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →