Będziecie w szoku! Oto Walduś Kiepski i jego dziewczyny

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przez lata Walduś Kiepski przyprowadzał do domu dziewczyny, które zazwyczaj nie przypadały do gustu innym członkom rodziny Kiepskich. Świat według Kiepskich na stacji Polsat przysparza nam już od lat wiele radości, Walduś dołożył się do tego w dużym stopniu. Wśród jego dziewczyn znalazły się znane aktorki m.in. Agnieszka Włodarczyk, czy Joanna Brodzik.

Wszyscy fani serialu Świat według Kiepskich dobrze wiedzą, że już od dawna centralne miejsce w życiu Waldka zajmuje jego żona Jolanta, która kontroluje niemal każdy aspekt jego życia. Nie zawsze tak jednak było i gwiazda serialu stacji Polsat przyprowadziła do domu kilka ciekawych dziewcząt, które nie zawsze znajdowały uznanie wśród rodziny Kiepskich.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Młoda babka z „Świat według Kiepskich”. Będziecie w szoku

Walduś Kiepski gustował raczej w nieprzeciętnych kobietach, a one zazwyczaj odwzajemniały uczycie. A jego dziewczyny to m.in.: postacie grane przez Agnieszkę Włodarczyk, czy Joannę Brodzik.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Walduś Kiepski i jego dziewczyny: Agnieszka Włodarczyk i Joanna Brodzik

Walduś Kiepski (Świat według Kiepskich, Polsat) i jego dziewczyny. Kiepscy zazwyczaj ich nie lubili. Wśród nich była Agnieszka Włodarczyk, czy Asia Brodzik.
Walduś Kiepski (Świat według Kiepskich, Polsat) i jego dziewczyny. Kiepscy zazwyczaj ich nie lubili. Wśród nich była Agnieszka Włodarczyk, czy Asia Brodzik.

Bronka

Jest to dziewczyna ze wsi, która przyjeżdża na studia zamieszkać u swojego wujostwa, czyli u Paździochów. Poznajemy ją w pierwszym sezonie w odcinku pod tytułem „Pała, czyli dwója”. Walduś od razu spodobał się dziewczynie, która postanawia go w sobie rozkochać. gdy dowiaduje się, że Waldek Kiepski ma problemy z nauką postanawia udzielać mu korepetycji, choć najpierw nie chciał on o tym słyszeć to przyniosło mu to w końcu korzyści, gdy po latach zdał rosyjski. Kiepscy byli zachwyceni.

Dana

Występuje w odcinku pod tytułem „Ciemna randka”, tam to Waldek pragnie wystąpić w programie telewizyjnym o takim samym tytule. Nie dostaje się jednak, żeby pomóc synowi Ferdek sam organizuje turniej w domu. Przy pomocy Boczka znajdują oni kandydatkę, czyli Danę. Walduś wygrał wtedy weekend z Daną w hotelu robotniczym w Parzymiechach, wrócił stamtąd jednak bardzo szybko, gdy okazało się, że Dana to mężczyzna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler ma rodzeństwo! Będziecie w szoku kim jest

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grażynka

Kolejną wybrankę serca Waldka poznajemy w odcinku „Ferdynator” kiedy w oko wpada mu asystentka komandora Szemro. Z Grażynką szybko nawiązuje on dobry kontakt i już pod koniec pierwszego spotkania dostaje płomiennego buziaka. To spowodowało, że kompletnie stracił dla niej głowę, do tego stopnia, że powiedział nawet matce, że się z nią ożeni, bo jest ona kobietą jego życia.

Jolanta

Jest to zdecydowanie najbardziej znana szerszej publiczności dziewczyna Waldka, w końcu została jego żoną. Kiepscy nie od razu ją zaakceptowali, najwięcej obiekcji miał Ferdek, który nie chciał się zgodzić na ślub. Para i tak zrobiła to, co chciała bez pytania o zgodę. Od tego czasu Walduś świata poza nią nie widzi.

POLECAMY:

Musiał dodał zdjęcie i rozpętał burzę. „Jak tak można?!”
Gessler bez makijażu na Insta! Wszyscy się srogo zdziwili
Liszowska pokazała szokujące foto. Jej metamorfoza przeraża
Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat
Wojewódzki upokorzony na wizji. Gąsiorowska nie hamowała się
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →