Czeka nas ogromna tragedia „Ludzie będą chować się w bunkrach”. Porażająca wizja wstrząsnęła siecią

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojciech Glanc to słynny jasnowidz, który obok Krzysztofa Jackowskiego raczy nas co jakiś czas przepowiedniami głównie na temat Polski i życia Polaków. Teraz jednak przepowiedział coś co mrozi krew w żyłach, bowiem dotyczy jakiejś ogromnej katastrofy, która ma wydarzyć się już w 2039 roku.

Czytaj też: Myślała, że jest w upragnionej ciąży. Gdy lekarz zobaczył wyniki badań zamarł… Prawda okazała się przerażająca

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najbardziej niepokoi fakt, że Polacy mają zacząć chować się w bunkrach, a jak przekonuje sam Wojciech Glanc, to tragiczne wydarzenie na zawsze odmieni losy świata.

Czeka nas katastrofa?

“Odmieni całkowicie świat. W tym roku ma nastąpić katastrofa, która wymusi na ludziach chowanie się w bunkrach, piwnicach, albo przygotowanych naprędce bunkrach w piwnicach. To będzie trwało dziesięć lat. Dziesięć lat takiego ukrywania się. 2039 rok ma być absolutnie przełomowy dla całej cywilizacji. To będzie rok dziwnej zarazy. Mam tu dylemat, bo postrzegamy zarazę tak, jak dzisiaj jest – wirus: kichamy, prychamy. To będzie coś zupełnie innego. To będzie rodzaj wirusa, który będzie połączeniem natury z nanotechnologią. Będzie to twór człowieka. Ten wirus ujawni się przede wszystkim w środku Europy. Domyślamy się, gdzie” – mówi Wojciech Glanc.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojciech Glanc sądzi, ze w spowodowanie tej tragedii zamieszana jest pewna organizacja. Zaczyna ją opisywać.

“Będzie to zwieńczenie wysiłków pewnej organizacji, którą można zaklasyfikować jako religię czy rodzaj filozofii. Ta grupa istnieje i skupia wokół siebie najbogatszych, najbardziej wpływowych ludzi z Polski, Iranu, Iraku, Włoch, Luksemburga. Można określić ją mianem klasztoru, a jej siedziba jest w Watykanie. Wirus ten będzie stworzony wedle instrukcji, której część już posiada Watykan w swoich skarbcach. Zostanie pokazany hologram urządzenia, które potrzebuje drugiej części, aby ta informacja została z niego wyciągnięta w pełni. Ta informacja zostanie znaleziona w niedługim czasie gdzieś pod wielką, pradawną budowlą. Chciałem dopytać, co to za budowla, ale podróżnik w czasie nie chciał tego powiedzieć. Gdybym wiedział, to nie przeżyłbym kilku kolejnych dni” – tłumaczy.

Wojciech Glanc przeraził swoja wizją, co nas czeka w 2039 roku?

Jasnowidz tłumaczy, że pewni ludzie poszukują jakiegoś elementu, jednakże póki co nie wiadomo gdzie on jest.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Wiedzą, czego szukają, wiedzą mniej więcej gdzie, i już tego szukają. To jest druga część pojemnika z jakiegoś stopu, która w momencie połączenia, jak “puszka Pandory” ujawni zawarte w niej informacje. To będzie okryte jeszcze przed 2039 rokiem, ale jeszcze nie wiem, kiedy” – dodaje.

Według tego co mówi, wirus nie będzie podobny absolutnie do niczego co znamy w dzisiejszym świecie.

“Ten wirus ma przede wszystkim wpływać na emocje i odporni na niego będą tylko ludzie o wysokim ilorazie racjonalizmu – to jest chyba jakiś nieznany jeszcze koncept – którego wyliczanie będzie znane pod koniec “szaleństwa”, które będzie się działo po 2039 roku. Ten iloraz pozwoli przeżyć to, co będzie się działo. Ten wirus będzie wyolbrzymiał emocje strachu, fobii. Ludzie będą się bali zagrożeń, których nie ma, a które będą dla nich skrajnie realne. Będą tak silne, że wręcz namacalne. Ludzie będą odczuwać objawy chorobowe i będą umierać, ale będzie to rodzaj histerii.”

2039 i to co się wydarzy

Wojciech Glanc przepowiada, ze w 2039 ludzkość ma poznać inną cywilizację, która ma się ujawnić.

“Żeby jednak ujawnić to współistnienie, trzeba wyeliminować słabą emocjonalnie cześć społeczeństwa. Najbardziej dotknięta tym obszarem będzie środkowa część Rosji. To będzie początek znikania z mapy świata Polski (…) Niestety, wyeliminowane zostanie 70 procent populacji. W tym okresie ma się tworzyć coś, co zastąpi rząd. To będą ludzie o wybitnych umysłach, którzy będą powoli zaznajamiani z technologiami, które znane są tej cywilizacji. Ci ludzie są potomkami najstarszych cywilizacji świata, które uważamy za wymarłe. Na ulicy wyglądają jak zwykli przechodnie.”

Zapewnia, że to mocno [prawdopodobne, ponieważ on sam rzadko kiedy ma tak realne i wyraźne wizje.

“Tak realne odczucia zdarzają się bardzo rzadko” – podsumowuje przepowiednię Glanc.

Polecamy również:

To on zastąpi Ryszarda Kotysa? Ujawniono znane nazwisko

Poprosili go by został chrzestnym. Gdy zobaczył listę wymagań zatkało go. Zerwał z nimi kontakt

Tokarczuk upokorzyła Polaków! Kolejny obrzydliwy atak na Polskę w zagranicznych mediach

Skandal. Marcin Daniec powiedział co sądzi o katolikach. Jest afera

Prawda o Chinach wyszła na jaw, musieli się przyznać! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

Wstrząs dla Polaków! Znany aktor zatrzymany. Gwałty i dziecięca pornografia

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →