Justyna Żyła poprawiła twarz! Zdecydowała się na zabieg…
fot.: Justyna Żyła, screen/ YouTube

Rozwód Piotra Żyły z żoną przez jakiś czas nie schodził w czołówek, bowiem para prała brudy publicznie. Prym wiodła w tym Justyna Żyła, która postanowiła wykorzystać rozstanie ze słynnym skoczkiem, by wypromować siebie. Od tego czasu, kobieta stara się zaistnieć w mediach, ale z umiarkowanym skutkiem. Ma na koncie między innymi rozbieraną sesję dla magazynu Playboy, średnio udany występ w show „Taniec z gwiazdami” oraz prowadzenie strony kulinarnej uwazyla.pl. Teraz celebrytka coraz śmielej wkracza w świat medycyny estetycznej, bowiem już kolejny raz poprawiła sobie to i owo, o czym poinformowała na portalu Instagram. Czy następnym krokiem, jaki podejmie Justyna Żyła będzie botoks?

Czytaj też: Benedykt XVI przerwał milczenie! Jego słowa poruszyły cały świat

Była żona Piotra Żyły co rusz przypomina o swoim istnieniu, bo nie chce ponownie osunąć się w medialny niebyt. Choć jej wcześniejsze działania, np. występ w programie „Taniec z gwiazdami” spotkały się z mieszanymi opiniami, to z biegiem czasu autorka kulinarnej strony uwazyla.pl zyskała sobie prawie 100 000 fanów na Insta. To właśnie tam publikuje ona najnowsze informacje ze swego życia. Tym razem Justyna Żyła pochwaliła się, że wstrzyknęła sobie w usta botoks, a właściwie kwas hialuronowy.

Czy Justyna Żyła zdecyduje się na botoks?

Justyna Żyła (uwazyla.pl, "Taniec z gwiazdami", Playboy) wstrzyknęła w usta botoks, ale efekt jest dobry. Fani na Insta pozytywnie komentują jej wygląd
fot.: Justyna Żyła, screen/ Instagram

Nie jest to pierwsze zetknięcie się kobiety z medycyną estetyczną, bowiem kilka tygodni temu przeszła już jeden zabieg. Teraz zdecydowała się na korektę ust, sprawiając, że stały się gładsze i pełniejsze. Widać, że dość ciepłe przyjęcie, z jakim spotkała się jej sesja do magazyny Playboy spowodowała, że Justyna Żyła nabrała pewności siebie i nie boi się zmian, choćby nawet chodziło o botoks.

Czytaj też: Andrzej Duda już podjął decyzję. Co na to Izrael?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na szczęście na razie kobieta nie przesadza z medycyną estetyczną, bowiem efekty tych działań są subtelne i delikatne, o czym świadczą między innymi pozytywne komentarze na portalu Instagram. Tak trzymać!

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Owsiak atakuje PiS i TVP. Padły poważne oskarżenia!
Pilne: Samolot pasażerski rozbił się w Iranie! Jest nagranie wstrząsające nagranie
Wstrząsająca przepowiednia s. Łucji! Mówiła i Iranie i Iraku. To nas czeka
Horror dzieci z Płońska. To co wyznały mrozi krew w żyłach
Dominika Tajner znowu zakochana! Kim jest jest wybranek?!