Wojewódzki ujawnił nową partnerkę! Nie uwierzysz ile ma lat!
Fot.: Kuba Wojewódzki, zrzut ekranu/ YouTube

Czy Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie na którym prezentuje się jego nowa dziewczyna? Bowiem były juror programu TVN X-Factor chwali się fotografiami z Festiwalu Opener w Gdyni na portalu Instagram. Dlatego fani drwią z Wojewódzkiego, wyśmiewając jego wiek.

Od jakiegoś czasu w mediach krąży plotka, że stacja telewizyjna TVN nosi się z zamiarem zdjęcia ze swojej ramówki programu „Kuba Wojewódzki show”. Powodem takiej decyzji miałaby być malejąca z roku na rok oglądalność programu Wojewódzkiego.

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler wrzuciła nagranie „Wracaj do domu, jesteś pijana!”

Ile w tym prawdy? Nie wiadomo, ale Kuba Wojewódzki prezentował ostatnio na portalu społecznościowym Instagram remontowany właśnie lokal, w którym powstaje nowe przedsięwzięcie króla TVN, lokal gastronomiczny. Restauracja ma się nazywać Niewinni Czarodzieje i mieścić się w Warszawie. Fani jak zwykle nie przepuścili okazji do lekkich szyderstw i pytali w komentarzach, kiedy można będzie się tam spodziewać Magdy Gessler i jej „Kuchennych rewolucji”, nie wróżąc Wojewódzkiemu sukcesu jego nowego przedsięwzięcia.

Czy Kuba wojewódzki pokazuje na Insta jak wygląda jego nowa dziewczyna?!

Czy Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie, na którym jest jego nowa dziewczyna? Były juror X-Factor (TVN) chwali się fotografiami z Festiwalu Opener na Instagram.
Fot.: Kuba Wojewódzki, zrzut ekranu/ Instagram

Między 3, a 6 lipca tego roku odbywa się w Gdyni Festiwal Opener, na który zawitało wiele gwiazd, jedną z nich okazuje się Kuba Wojewódzki. Były juror w programie rozrywkowym TVN-u X-Factor pochwalił się zdjęciem na swoim Instagramie, na którym mocno przytula bardzo młodo wyglądającą dziewczynę. Czy Wojewódzki zaprezentował nam swoją nową miłość?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl

Fani nie są tego pewni i jak zazwyczaj pod zdjęciami celebryty pozwolili sobie na małe żarty z niego. Zastanawiają się między innymi, czy to przypadkiem nie jego córka. Pytają także, czy Kuba nie został opiekunem na koloniach, inny użytkownik stwierdza, że to najprawdopodobniej nowa ofiara wojewódzkiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Kasia Warnke ogolona na łyso i… Będziesz w szoku
Wojewódzki zmiażdżony w swoim show! Nie mieli litości
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! „Myślałem że to Ania”
Odszedł na zawsze. Już nie zobaczymy ich w „Kiepskich”
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go