Lara Gessler ciężko zachorowała! Zdecydowała się na szczere wyznanie!
Lara Gessler/ screen YouTube

Lara Gessler i Tadeusz Müller to dzieci gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje, którą jest Magda Gessler. Nie od dziś wiadomo, że restauratorka bardzo kocha i dba o swoje dzieci. Niestety w natłoku obowiązków pewne sprawy mogą po prostu umykać uwadze. Tak właśnie było w przypadku Lary Gessler, która kilka lat temu zorientowała się, że poważnie choruje. Wszystko odbywało się w całkowitej nieświadomości. Córka znanej gwiazdy w ostatniej chwili zareagowała na bardzo niepokojące syndromy. Dziś o całej sytuacji postanowiła opowiedzieć.

Lara Gessler i Tadeusz Müller to dzieci gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje, którą bez wątpienia jest Magda Gessler. W jedynym z niedawnych wywiadów córka gwiazdy wyznała, ze kilka lat temu zorientowała się, że poważnie choruje. Lara przez pewien czas nie kontrolowała swojej wagi. Wydawało jej się, że wciąż utrzymuje stałą masę ciała, lecz rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Lara pod namową koleżanek pewnego dnia postanowiła wejść na wagę. Wynik, który ujrzała był dla niej olbrzymim zaskoczeniem. W takiej sytuacji postanowiła niezwłocznie reagować. Pomoc udzieliła jej także jej mama.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zwycięzca „Big Brother” jako Wiedźmin? Internauci nie mają litości

-Przyjaciółki z liceum wepchnęły mnie na wagę. Niepokoiły się, że jestem strasznie chuda. Zanim zaczął się ten bzik, ważyłam 58 kilogramów, tamtego dnia na wadze zobaczyłam 45, co przy wzroście 173 cm jest, delikatnie mówiąc, przesadą. Mama gotowa była porwać cały świat do  interwencji. Ale wiadomo – ortoreksja to zaburzenie psychiczne, więc jeśli ktoś z  zewnątrz próbuje ingerować, reagujesz agresją. Powiedziałam: „Zostawcie mnie na dwa miesiące”. – wyznała Lara Gessler. Przyznała jednak, że o własnych siłach udało jej się z tego stanu wyjść.

Lara Gessler poważnie chora, co na to Magda?!

Lara Gessler i Tadeusz Müller to dzieci gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje, którą jest Magda Gessler. Córka znanej restauratorki...
Lara Gessler/ screen YouTube

CZYTAJ TEŻ: Siwiec przesadziła?! Fani bronią jej córki przed… nią samą!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

-Wydreptałam z tego stanu po swojemu. Jadłam jak dotąd, ale dołączyłam jeden lód w  czekoladzie dziennie, z czasem przesterowałam się na sport. Zawsze był dla mnie ważny – wcześniej wspinałam się, uprawiałam taekwondo, lekkoatletykę, tenis. Ćwiczenia okazały się najlepszym psychologiem. Opanowałam całkowicie sytuację. Myślę, że zaburzenie było konsekwencją niedoboru stabilizacji w  dzieciństwie – rodzajem kompensacji. Zresztą w różny sposób szukałam jakiejś poręczy i oparcia w życiu. Niezależnego od ludzi. – powiedziała Lara Gessler.

Tagi: Lara Gessler, Magda Gessler, TVN, Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Lewandowska pokazuje piersi publicznie! Czy to już nie przesada?!
Anna Wendzikowska kusi na Insta! Pokazała stanowczo za dużo!
Skandal! Chylińska się sprzedała? Mamy oświadczenie
Nikt tego nie wiedział! Karolak wyznał prawdę o…
Kożuchowska szczerze o swoim autorytecie. Nie uwierzysz o kogo chodzi!