Lewandowska pokazuje piersi publicznie! Czy to już nie przesada?!

Robert Lewandowski jest wielkim szczęściarzem, bowiem nie tylko udało mu się zrobić wielką karierę w zespole Bayern Monachium, ale do tego ma wspaniałą żonę. Anna Lewandowska dorównuje mu pracowitością i chyba nawet przewyższa pod kątem osiągnięć sportowych, ale dla fanów na portalu Instagram równie ważne jest to, jak wygląda w bikini. Od czasu, gdy gwiazda bloku „Sztuki walki” będącego programu „Dzień dobry TVN” zaszła w kolejną ciążę mają mniej okazji ku temu by ją podziwiać, ale na szczęście celebrytka właśnie zrealizowała ich marzenie.

Czytaj też: Nikt tego nie wiedział! Karolak wyznał prawdę o…

Selfie polega na tym, by skierować obiektyw aparatu na swoją twarz, ale Anna Lewandowska, wzorem wielu innych gwiazd, postanowiła uwiecznić w ten sposób swoje bikini. Pretekstem miało być oczywiście pokazanie jak wygląda jej ciało w ciąży, ale fani i tak gapią się głównie na jeden element fotografii.

Mimo ciąży, Anna Lewandowska wygląda świetnie w bikini!

Robert Lewandowski (Bayern) z rodziną jest na wakacjach. Anna Lewandowska ("Dzien dobry TVN") wrzuciła na Insta zdjęcie w bikini. Wygląda świetnie!
fot.: Anna Lewandowska, screen/ Instagram

Robert Lewandowski (Bayern) i Anna Lewandowska udali się na zasłużone, egzotyczne wakacje, gdzie gwiazda „Dzień dobry TVN” może poparadować w bikini bez ryzyka, że nabawi się zapalenia płuc. Z tej okazji, na Instagram trafiło kilka zdjęć dokumentujących wyjazd, ale jedno z nich szczególnie przykuło uwagę fanów.

Czytaj też: Kożuchowska szczerze o swoim autorytecie. Nie uwierzysz o kogo chodzi!

Jest to zdjęcie, na którym Anna Lewandowska pokazuje, jak może wyglądać w bikini ciało kobiety w szóstym miesiącu ciąży, jeśli tylko dba o siebie i regularnie ćwiczy. Trzeba przyznać, że efekty robią wrażenie, bowiem kobieta wygląda lepiej niż niejedna młodsza od niej dziewczyna.

Robert Lewandowski jest wielkim szczęściarzem…

źródło: Instagram

Tagi: Anna Lewandowska bikini, Instagram

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki ma problem! TVN jest niezadowolone
Kim jest narzeczona Michała Wiśniewskiego?! My wiemy!
Szok! Tak święta spędzała Agnieszka Woźniak-Starak!
Lara Gessler nago! Córka Magdy Gessler szaleje na Instagramie
Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

, , , , ,