Komorowski totalnie OSZALAŁ! Za to co powiedział powinien trafić przed Trybunał Stanu!

Udostępnij:

Bronisław Komorowski odleciał. I to nie na żarty. Były prezydent Polski udzielił skandalicznej wypowiedzi, która bez wątpienia przejdzie do historii. Ciarki przechodzą po plecach na myśl, że ten człowiek pełnił najwyższy urząd w państwie. 

Komorowskiego kojarzymy głównie z głupimi wpadkami, brakiem umiejętności zachowywania się na salonach czy problemami z ortografią. Jednak to – niestety – nie wszystko.

Okazuje się bowiem, że były prezydent naszego kraju ma ogromny sentyment do siewców najbardziej zbrodniczej ideologii w historii Europy. O to miano komuniści mogli rywalizować tylko z nazistami.

Słowa Komorowskiego, które wypowiedział w „Kropce nad i” u Moniki Olejnik, są nie tylko zastanawiające w kontekście światopoglądu byłej głowy państwa, ale też jawnie antypolskie. To nie dziwi, zwłaszcza zważając na fakt, że Bronisław Komorowski świetnie odnajdywał się w obozie Platformy Obywatelskiej.

Najpierw polityk związany z PO stwierdził, że „Żołnierze Wyklęci nie są wzorem do naśladowania”. – Ci ludzie zapędzeni przez komunistów do lasu zapłacili straszną cenę. Są warci pamiętania i współczucia. Ale zjawisko jako takie nie kwalifikuje się za wzór do naśladowania – oświadczył.

Komorowski, podejrzewany o działalność agenturalną na rzecz Rosji (bo przecież to Sowieci wymordowali Żołnierzy Wyklętych niemal co do jednego), stwierdził też, że… Ten cytat po prostu trzeba przeczytać. I najlepiej zastygnąć w refleksji. – To była jednak walka bratobójcza – polskich antykomunistów z polskimi komunistami – powiedział.

Nie zdobył się jednak na podkreślenie faktu, że ta „bratobójcza walka” toczyła się o polską państwowość. „Polscy” komuniści zaprzedali przecież Ojczyznę Stalinowi i przez lata służyli Sowietom, czyniąc z naszego kraju podnóżek Moskwy. Komorowski najwyraźniej uznał, że nie było to nic złego, a walka z powojennymi komunistami była czymś „niegodnym naśladowania”.

loading...

18 thoughts on “Komorowski totalnie OSZALAŁ! Za to co powiedział powinien trafić przed Trybunał Stanu!

 1. Pan były prezydent zapuscił korzenia i wszedł wirusa swojej żony i opętały mu łeb i dobrobyt który sie niespodziewał w życiu i niepotrafi zedukowac społeczenstwa stalin sie szmalcownikiem Judejzmu iBolszewizmu i utrzymuja w mocy KIM KOMU ZAJLE i nic nie wprowadził patryjotyzmun skad sie chleb bierze wczoraj Moskwa dzis Bruksela widziac dzieci pana Prezydenta wciagali sie juz w ten haniebny system istniejacy 50lat albo 70lat O MÓJ BOŻE RATUJ POLSKE.

 2. Pan były prezydent zapuscił kożenia i wszedł wirusa swojej żony i opętały mu łeb i dobrobyt który sie nie spodziewał w życiu i nie potrafił zedukowac społeczenstwo stali się szmalcownikiem Judejzmu i Bolszewizmu i utrzymuja w mocy KIM KOMU I ZA JLE i nic nie wprowadził patryjotyzmu skąd sie chleb bieze wczoraj Moskwa dziś Bruksela widzac dzieci pana Prezydenta wciagneli się już w ten haniebny system istniejący 50latalbo 70lat.O MÓJ BOŻE RATUJ POLSKE.

 3. Kolejny podrasowany artykulik dla ciemnego ludu.Zwolennicy PiS wszystko potrafią przebić w swoją prawdę tak jak przebili klęskę 1 do 27 w swoje zwycięstwo ,ale ciemny lud czeka na takie interpretacje , nie dość ,że kupi to jeszcze przekaże dalej i tak nienawiść Polaków do Polaków będzie rosła a tacy jak autor artykuliku dzielnie się do tego przyczyniają.
  Długo uczono nas ,że Polacy byli tylko dobrzy , dziś dzięki wam przejrzeliśmy na oczy i wreszcie dotarło do nas ,że nic nie jest tylko białe lub czarne ,są też barwy pośrednie. Komorowski dobrze to wyraził ,to były walki antykomunistów z komunistami i nie ma tu nic niedopowiedzianego .To co autor artykuliku uważa ,że Komorowski zapomniał dodać to jakiś absurd , jeśli antykomuniści walczą z komunistami to chyba jest jasne o co walczą.
  Pisanie takich oskarżeń “Komorowski, podejrzewany o działalność agenturalną na rzecz Rosji ” może skończyć się sądem ,ale autor chyba celowo nie podpisuje się , bo z ukrycia wiadomo ,wszystko można powiedzieć.

 4. A kto nas sprzedał w tą sowiecką okupacje ? Jakoś nie była gorsza jak Niemiecka bo Polacy kraj odbudowali a przeciwnicy do lasu pouciekali

 5. Komorowski powiedział prawdę !!!. Za kilka lat będziemy w WP czytać, że to J. Kaczyński skakał przez płot w stoczni , potem był internowany !!!!

 6. Bardzo słusznie Pan Komorowski powiedział. Powiedział prawdę. Dlaczego jest taka nagonka na niego? Większość społeczeństwa tak uważa jak on.

 7. Dlaczego pod tymi skandalicznymi tekstami , nikt sie nie podpisuje? Jałta dawała Stalinowi wolna rekę . Ten kto napuszczał Polaków na Polaków by ofiar było jak najwięcej był zbrodniarzem i to dotyczyło “wyklętych” . Komorowski nic nowego nie wymyślił.

 8. z domu nie wyniosl kultury, przypadkowo zostal ministrem,marszalkiem sejmu ,wtargnal duzo za wczesnie do gabinetu lecha kaczynskiego /jakby byl wzozbita i aszystko wiedzial!/ i oglosil sie prezydentem,bul komorowskim. jego cala prezydentura ,to pasmo kompromitowania polski i jego obywateli. to czlowiek o niskim morale i malego ducha,to cham nie potrafiacy zachowac sie przy stole i w obecnosci kobiet nawet glow panstwa. nie potrafie sobie wytlumaczyc,jak czlowiek majacy taka sile,wykorzystal ja przeciw chlopcu,ktory nie potrafil mu dowalic “zgodnie z postkomunistycznym prawem”? obrazajac urzedujacego prezydenta….szczesliwie ten pyszalek padl w wyborach. zastanawiam sie,mocno,jak unikal kary,za zdrade stanu i zwykle przekrety kryminalne i nikt nie wytknal mu tajemniczych i wrazych kontaktow z jawnymi wrogami polski. nawet jego kolesiostwo z postkomunistami,ich dziecmi,nawet palikotem posiada wielka wymowe.przesluchanie komorowskiego w roli swiadka,na sesji wyjazdowej sadu,uwazam za dekurwacje systemu wymiaru sprawiedliwosci w polsce. nie bylo to spotykane nawet w krajach bananowych. wreszcie z takimi nalezy sie rozliczyc i wprowadzic panstwo na wlasciwa sciezke.

 9. Ten artykuł napisała osoba ziejąca jadem nienawiści nie znająca historii powstania państwa polskiego po drugiej wojnie światowej . Polacy nie mieli wyboru ani prawa głosu w czasie gdy decydowano jaki ustrój polityczny będzie w Polsce .Wielka Trójka odbyła wiele konferencji, jednak na konferencjach teherańskiej, jałtańskiej oraz poczdamskiej zapadły decyzje najwyższej wagi. Miała decydujące znaczenie dla powojennego kształtu Europy.Na konferencji rozstrzygnięto sprawę Polski ! .Związek Radziecki otrzymał „zwierzchnictwo” nad Polską i jedną trzecią Niemiec (Turyngią, Saksonią, Meklemburgią, Brandenburgią i Pomorzem Przednim).
  Podjęto decyzje o transferze ludności pomiędzy państwami (m.in. przesiedleniu Niemców z Polski, Węgier, Czechosłowacji) .
  Polska utraciła Kresy Wschodnie na rzecz Związku Radzieckiego .

 10. No i widzimy gołym okiem kim są ci wszyscy z opozycji.Zero szacunku do Polski, do tradycji,zero patriotyzmu i empatii.grunt to kasa!Ohyda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *