Awantura u Mazurka. Kosiniak-Kamysz wypunktowany

Awantura w RMF FM. Robert Mazurek i szef PSL – Władysław Kosiniak-Kamysz wsparli się między sobą o prezesa Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego, którym z nadania PSL jest dr Janusz Gmitruk. – który okazał się być jednym z tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa PRL. W takiej sytuacji słynny dziennikarz zapytał wprost lidera PSL o to, czy nie jest mu wstyd za to, że taka osoba do tej pory sprawuje taką funkcję z nadania PSL. Odpowiedź byłego ministra w rządzie Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego doprowadziła do prawdziwej awantury w studiu.

Awantura w RMF FM. Robert Mazurek i szef PSL - Władysław Kosiniak-Kamysz wsparli się między sobą o prezesa Muzeum Historii...
RMF FM/ SCREEN

Awantura w RMF FM. Robert Mazurek i szef PSL – Władysław Kosiniak-Kamysz

Redaktor Mazurek i szef PSL – Władysław Kosiniak-Kamysz wspierali się między sobą o prezesa Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego, którym z nadania PSL jest dr Janusz Gmitruk. – który przede wszystkim okazał się być jednym z tajnych współpracowników Służby Bezpieczeństwa PRL. Taka sytuacja nie mogła uciec uwadze Robertowi Mazurkowi, który o tą sprawę postanowił wprost zapytać szefa PSL, czy w takiej sytuacji nie jest mu po prostu wstyd. Władysław Kosiniak-Kamysz z pełną powagą w głosie odpowiedział dziennikarzowi, że nie. W tym momencie między Panami wybuchła prawdziwa awantura.

Czytaj również: Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

 – To agent Służb Bezpieczeństwa, który w czasie PRL donosił na 21 osób, w tym na prof. prof. Andrzeja Friszkego, który potem był przez dwa lata inwigilowany. Mówimy o człowieku, który został prawomocnie skazany za kłamstwo lustracyjne

Kosiniak-Kamysz o kandydaturze Hołowni: Wszystko jest podyktowane tylko marketingiem politycznym

– Tak, został powołany na to stanowisko przez marszałka Adama Struzika z PSL

– przypomniał dziennikarz Robert Mazurek.

Nie wstyd Panu?

– dopytywał dziennikarz.

Nie

 – stwierdził Kosiniak-Kamysz.

Znakomicie. Ma rację prof. Friszke – Gmitruk jest osłaniany przez swoich mocodawców…

– zaczął Mazurek.

Nie chodziło osłanianie, też dobrze wykonuje swoje obowiązki. (…) Jeśli będziemy żyć tylko przeszłością, to będziemy tylko rozdrapywać rany. Jeżeli popełnił błąd, to powinien przeprosić.

– ocenił również gość RMF FM.

Jeżeli także popełnił błąd?! Proszę państwa, facet donosił na 21 osób, mało tego, skłamał później w oświadczeniu lustracyjnym.

– dopowiadał dziennikarz.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

POLECAMY TAKŻE:

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

POLECAMY TAKŻE:

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →