Czarzasty odleciał: Mazurek był w szoku po tych słowach

Włodzimierz Czarzasty (SLD, Nowa Lewica) i Robert Mazurek rozmawiali ostatnio w RMF FM na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami politycznymi w Polsce. Nie ulega wątpliwości, że Włodzimierz Czarzasty jest traktowany praktycznie jako senior lewicy w Polsce. Ze swoimi poglądami jest on nierozerwalnie związany od samego początku swojej kariery politycznej. Nie ulega zatem żadnej wątpliwości, że w temacie poglądów i ich utrzymywania jest wręcz ekspertem. Wyraził to ostatnio w bardzo dosadny sposób w programie Roberta Mazurka. Było naprawdę ciekawie.

Włodzimierz Czarzasty (SLD, Nowa Lewica) i Robert Mazurek w RMF FM

Włodzimierz Czarzasty (SLD, Nowa Lewica) i Robert Mazurek rozmawiali ostatnio w RMF FM na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami...
Czarzasty/ screen YouTube

Popularny dziennikarz radiowy – Robert Mazurek oraz lider Nowej Lewicy (dawniej Sojusz Lewicy Demokratycznej) – Włodzimierz Czarzasty rozmawiali ze sobą na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami politycznymi w Polsce. Pod koniec dyskusji doszło niestety do dosyć niecodziennego skandalu. Włodzimierz Czarzasty w pewnym momencie przejął inicjatywę w rozmowie. Polityk zrobił to na tyle wyraźnie, że w pewnym momencie użył nawet wulgaryzmu. Redaktor Mazurek nie krył swojego zaskoczenia.

– Wie pan, co jest ważne w polityce? – zapytał Mazurka. – Powiem panu. Żeby k***a mieć poglądy – dodał. Wulgaryzm wypowiedziany przez polityka zaskoczył z pewnością wielu słuchaczy. Lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej wyraźnie chciał to powiedzieć jak najciszej, lecz w tej sytuacji wysoka czułość mikrofonu nie miała zamiaru współpracować z byłym działaczem PZPR. Swojego szoku nie krył również redaktor Robert Mazurek.

– Co pan przed chwilą powiedział? My jesteśmy w internecie, błagam pana – komentował wypowiedź polityka zaskoczony Mazurek. – Ale przecież tego nie było słychać… było? Ale to jest ważne, naprawdę tak uważam – bronił się mocno rozbawiony szef SLD.

Czytaj też: Ujawniono raport: Przerażające skutki ataku na bazy USA! Trump kłamał

W pewnym momencie Robert Mazurek zapewnił słuchaczy, że: – Proszę państwa, to co jest w tej szklance, to jest zwykła woda – wyjaśniał Mazurek, po czym Czarzasty szybko zaznaczył, że to prawda, bo alkoholu nie pije od 4,5 roku z powodów zdrowotnych

. – Jeżeli ten człowiek takie rzeczy mówi pod wpływem wody, to może lepiej, że nie pije – zakończył Mazurek.

POLECAMY:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →