Rodzinna tragedia Jachiry. Odeszła jej najważniejsza osoba

Klaudia Jachira, życiowy dramat i babcia: Klaudia Jachira to posłanka, ramienia Platformy Obywatelskiej (Koalicja Obywatelska), która już od ponad pięciu lat wzbudza skrajnie mieszane uczucia w polskim społeczeństwie. Powodem takiej sytuacji jest przede wszystkim działalność polityk, która często publikuje w sieci nagrania, które w bardzo wulgarny sposób atakują politycznych przeciwników. Dotyczy to przede wszystkim polityków związanych z Prawem i Sprawiedliwością.

Niedawno posłanka Platformy Obywatelskiej udzieliła wywiadu, w którym poinformowała o swojej rodzinnej tragedii. Okazało się, że w zeszłym tygodniu zmarła jej babcia. Polityk nie kryła swojego rozbicia spowodowanego całą sytuacją. – Raz w tygodniu minimum byłam u niej, jak byłam młodsza spędzaliśmy razem wakacje, była bardzo obecna w naszym życiu – mówi Klaudia Jachira.

Klaudia Jachira, życiowy dramat i babcia

Czytaj też: Tak zabija wirus z Wuhan. Chińscy lekarze opublikowali zdjęcie

Klaudia Jachira, życiowy dramat i babcia: Klaudia Jachira to posłanka,  ramienia Platformy Obywatelskiej (Koalicja Obywatelska)...
Jachira/ screen YouTube

Klaudia Jachira to posłanka, ramienia Platformy Obywatelskiej (Koalicja Obywatelska), która już od ponad pięciu lat wzbudza skrajnie mieszane uczucia w polskim społeczeństwie. W ostatnim czasie posłanka przeżyła rodzinny dramat. Okazuje się, że w zeszłym tygodniu zmarła jej ukochana babcia – Krystyna Jachira.

Piękne wspomnienia o naszej babci zostaną w nas na zawsze – dodaje. Zdradza nam, że bardzo wzruszyła się podczas obiadu pożegnalnego. Czyli tradycyjnej stypy, na który zjechała się jej rodzina z całej Polski, gdy przekonała się jak babcia nawet po śmierci potrafiła łączyć. – To było magiczne – wyznaje.

W czwartek o całej sytuacji Jachira poinformowała na swoich mediach społecznościowych.

Zobacz również: Wiemy ile zarabia Jacek Kurski. Gigantyczne sumy!

„Zawsze była ciekawa świata, polityki, prawie do samego końca śledziła notowania giełdowe i oglądała TVN bis. Kochana Babciu! Dziękuję za te najważniejsze rozmowy w kuchni, za śpiewanie w trabancie ‚Płynie, Wisła, płynie…’. Za przebieranie mnie za krakowiankę i za przekłucie uszu w tajemnicy przed rodzicami. Dzięki temu założyłam na pogrzeb Twoje kolczyki” – napisała w nim.

Polecamy również:

Straszne wieści! Aktor „Świat według Kiepskich” miał wylew krwi- stracił wzrok

Woźniak-Starak ma dość! Raz na zawsze wyjaśnia sprawę z TVN

Tragedia w domu dziecka. Nie żyje 11-letni chłopiec

Gwiazda Disco Polo pokazała się nago. Zaskoczyła wszystkich

Kidawa-Błońska ostro zaatakowała rząd i prezydenta

Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →