Gwiazda Disco Polo pokazała się nago. Zaskoczyła wszystkich

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda Disco Polo (Etna – Joanna Kaczanowska) nago na portalu Instagram: Etna to jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu i disco polo. Jej utwory na portalu YouTube mają prawie 10 milionów odsłon. Ostatni czas wokalistka przepracowała bardzo intensywnie. Nie ulega wątpliwości, że po tak wymagającym okresie zasłużyła na urlop. Etna wyjechała do Tajlandii. Dla fanów nie była to pozytywna wiadomość. Wielu z nich wyraziło swoje obawy o zdrowie gwiazdy. Chodzi tu przede wszystkim o koronawirusa, który rozpowszechnia się w sąsiednich Chinach, a już teraz jego występowanie odnotowano w innych krajach Azji.

„Nie usiądę i nie będę płakała na zaś. Nie należę do osób, które ubiegają fakty i myślą negatywnie o przyszłości, nie raz ściągając takową na siebie. Urlop w Tajlandii planowaliśmy od ponad pół roku. Ponadto niemal miesięczna wyprawa w trzy osoby na drugi koniec świata kosztowała niemałą kwotę. Nie będę siedziała i się zamartwiała. Pozostaje mi być dobrej myśli. Wystarczy, że półtora miesiąca temu, dwa dni przed wylotem do Izraela, musiałam odwołać swój udział w wycieczce z powodu bombardowań ze Strefy Gazy”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała wówczas na Instagramie

Czytaj też: Polacy będą masowo tracić prawa jazdy. Wszystko przez nowy przepis

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Etna to jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu i disco polo. Niedawno piosenkarka poinformowała fanów, że postanowiła się udać na urlop do Azji. Etna z wypoczynku opublikowała bardzo gorące zdjęcia na portalu Instagram. Jak do tej pory gwiazda pokazywała swoje gorące zdjęcia w strojach kąpielowych, lecz tym razem pokazała się całkowicie nago.

Gwiazda Disco Polo (Etna – Joanna Kaczanowska) nago na portalu Instagram

„Dwie noce spędziliśmy w domku na drzewie, w dżungli. Stukało, pukało, zgrzytało, syczało. Strach było spać. W resorcie tym zasadą nr 1 jest nie pozostawianie podczas naszej nieobecności w domku żadnej żywności, gdyż małpy wchodzą i częstują się. Trzeba chować również kosmetyki, bo mogą coś ukraść. Dziś znowu jechaliśmy busem, a potem trzema łodziami zrobiliśmy ponad 400 km i jesteśmy w kolejnym pięknym miejscu, jednak wciąż w Tajlandii”

– zrelacjonowała na Instagramie.

Czytaj też: Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie

Gwiazda Disco Polo (Etna - Joanna Kaczanowska) nago na portalu Instagram: Etna to jedna  z największych gwiazd polskiego show biznesu i disco polo...
Disco polo/ screen YouTube

POLECAMY:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →