Woźniak-Starak ma dość! Raz na zawsze wyjaśnia sprawę z TVN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Woźniak-Starak śmierć: Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak (prezenterka TVN) byli małżeństwem od 2016 roku. Niestety ich szczęśliwy związek zakończyła śmierć popularnego producenta filmowego. Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Doniesienia o tragedii rodziny Staraków wstrząsnęły całą polską. Jeszcze przez jedną dobę od wypadku była nadzieja na to, że Piotr wciąż żyje. Niestety płetwonurkowie 19 sierpnia wyciągnęli z wody ciało popularnego przedsiębiorcy i producenta filmowego.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Jakub z „Rolnik Szuka Żony” ma już dość. Wydał specjalne oświadczenie
  2. Wojewódzki ostro o Woźniak-Starak. Okrutnie ją obraził
  3. Gdy ją zobaczyli zamarli. Kinga Rusin wyglądała okropnie

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak (prezenterka TVN) byli małżeństwem od 2016 roku. Nie ulega wątpliwości, że śmierć Piotra była wielkim szokiem dla jego żony. Agnieszka Woźniak-Starak do momentu śmierci męża pracowała w stacji TVN jako prezenterka oraz prowadząca licznych imprez oraz programów telewizyjnych. Po śmierci męża postanowiła zawiesić swoją karierę w telewizji. Ponadto w rozmowie z Dorotą Wellman podkreśliła, że nie wie czy chce kiedyś jeszcze wrócić do świata polskiego show biznesu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Polacy będą masowo tracić prawa jazdy. Wszystko przez nowy przepis

„Każdego dnia walczyłam o to, żeby z łóżka wstać, żeby się umyć, żeby wyjść do ludzi.  Wiedziałam, że jak nie wyjdę do ludzi, to będzie koniec. Był taki dzień, w którym rozmawiałam przez 15 godzin i pod koniec już traciłam głos, ale było mi to potrzebne.”

– mówiła w rozmowie z Dorotą Wellman Agnieszka Woźniak-Starak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Woźniak-Starak: śmierć męża zmieniła wszystko

Dziennikarka TVN pytała swoją koleżankę również o plany na przyszłość. Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że niczego w tym momencie nie ma zamiaru planować.

„Niczego nie oczekuję. Nie planuję, bo jak widać niczego się nie da zaplanować”

– powiedziała Agnieszka, nawiązując do nagłej, zupełnie niespodziewanej śmierci męża.

W dalszej części rozmowy podkreśliła, że nie wie, czy chcę wracać do polskiego show biznesu.

„Dopiero zaczynam sobie wyobrażać przyszłość. Patrzę na nią z jakąś taką ciekawością i z siłą, bo mam poczucie, że już nic gorszego mnie w życiu nie spotka. Piotrek zostawił mi dużo siły i mało lęku”

– mówiła Woźniak-Starak.

Czytaj też: Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie

Piotr Woźniak-Starak śmierć: Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak (prezenterka TVN) byli małżeństwem od 2016 roku...
Piotr Woźniak-Starak śmierć: Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak (prezenterka TVN) byli małżeństwem od 2016 roku…

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →