Wnuk Lecha Wałęsy usłyszał wyrok. Ale to nie koniec

Wnuk Lecha Wałęsy został skazany. Dominik W. to wnuk Lecha Wałęsy, który od lat sympatyzuje z takimi partiami jak PO i PSL. Nowy wyrok wnuka Lecha Wałęsy dotyczy jego jazdy pod wpływem alkoholu i doprowadzenia do kolizji. Sąd podtrzymał wyrok, który został wymierzony w pierwszej instancji. Dominik W. ma spędzić w więzieniu jeszcze 2 lata i 8 miesięcy. To jednak nie koniec jego problemów. Już w środę wnuk byłego prezydenta może usłyszeć kolejny wyrok, który pogłębi jego czas spędzony w zakładzie karnym.

Wnuk Lecha Wałęsy został skazany

Wnuk Lecha Wałęsy został skazany. Dominik W. to wnuk Lecha Wałęsy,  który od lat sympatyzuje z takimi partiami jak PO i PSL. Lech Wałęsa i jego wnuk...
Lecha Wałęsa/ screen YouTube

Czytaj też: Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

Dominik W. to wnuk Lecha Wałęsy, który od lat sympatyzuje z takimi partiami jak PO i PSL. Niestety wnuczek byłego prezydenta nie dostarcza swojemu dziadkowi powodów do dumy. W tym tygodniu sąd podtrzymał wyrok sądu pierwszej instancji ws. przestępstwa popełnionego przez Dominik W. Chodziło o zdarzenie mające miejsce w 2018 roku. Wówczas to Dominik W. bez prawa jazdy i po pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę auta. Mężczyzna przekroczył znacząco dozwoloną prędkość. Przede wszystkim w całym zderzeniu doprowadził do zniszczenia trzech zaparkowanych aut. Podczas zatrzymania szarpał się z policjantami. Wnuk Lecha Wałęsy groził również funkcjonariuszom, że jego dziadkiem jest były prezydent, Lech Wałęsa.

Czytaj też: Fani wstrzymali oddech: właśnie ujawniono prawdziwy stan Królikowskiego

Sąd wnioskował o karę 5 lat pozbawienia wolności i nawiązke w sumie pieniężnej o wysokości 10 tysięcy złotych na rzecz dwóch pokrzywdzonych.

Na dodatek Dominik W. w środę może usłyszeć kolejny wyrok. Chodzi o jego napaść na byłą dziewczynę z użyciem noża w 2016 roku. Z kolei w 2015 roku wnuk Lecha Wałęsy napadł na byłą dziewczynę jego brata oraz jej koleżanki. Lekarze zdiagnozowali u niej krwiaka, wstrząśnienie mózgu i ogromny uraz psychiczny. Za ten czyn Dominik W. został skazany na pół roku prac społecznych. Miał też zapłacić pokrzywdzonej zadośćuczynienie w wysokości tysiąca zł.

źródło: fakt

POLECAMY:

Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Cała prawda! Doda wyznała wszystko – co z tym zrobi Sablewska?

Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

Orbán powiedział ostro co myśli o działaniach Unii. Mogą być kłopoty

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →