Dziennikarz TVN zgaszony przez Wojciecha Cejrowskiego! To trzeba zobaczyć (WIDEO)

Wojciech Cejrowski to znany polski podróżnik. WC zasłynął głównie z takich programów z jak „Boso przez świat” oraz „WC Kwadrans”. Jego programy mogliśmy oglądać praktycznie w każdej stacji telewizyjnej. Należy jednak pamiętać, że to nie jedyny powód popularności Wojciecha Cejrowskiego.

Czytaj też: Szokujące wyznanie Rosati! Była torturowana!

Silne poglądy Wojciecha Cejrowskiego

Cejrowski nieraz podkreślał, że jest „katolem”. Powodem takiego nazewnictwa mają być jego bardzo silne oraz konserwatywne poglądy polityczno — ideologiczne. Cejrowski jest osobą bardzo religijną co wielokrotnie, podkreślał i udowadniał. Tak było i tym razem.

Awantura Cejrowskiego z Szymonem Hołownią

Jeszcze tak niedawno istniała telewizja Religia TV, która miała bardzo bliskie powiązanie z komercyjną stacją TVN. Nie może więc dziwić fakt, iż spora część programów stacji była prowadzona przez osobowości znane głównie z produkcji TVN.

Jednym z takich programów był „Bóg w wielkim mieście” prowadzony przez Szymona Hołownie. Jednym z gości show był Cejrowski, który nie ukrywał braku sympatii w stosunku do prowadzącego. W programie padło wiele bardzo ciekawych kwestii. Cejrowski od samego początku został zaatakowany przez prowadzącego. Powodem ataku były poglądy WC, które zdaniem Szymona Hołowni robią antyreklamę Katolickiemu Uniwersytetowi Lubelskiemu, którego w ówczesnym czasie Cejrowski był studentem.

Zobacz również: Kinga Rusin zdradziła swój sekret! Będziecie w szoku, co wyznała

Hołownia – Cejrowski. Twarda wymiana zdań

Hołownia zarzucił Cejrowskiemu, że ten chciałby stosować radykalne metody walki ze zwolennikami klinik aborcyjnych. W odpowiedzi dziennikarz TVN usłyszał, że jego dotychczasowe działania wykreśliły go z kościoła katolickiego. Chodziło tu o bardzo kompromisowe stanowisko Hołowni, który zdaniem Cejrowskiego daje w mediach przyzwolenie na przeprowadzanie aborcji, co nie jest zgodne z naukami kościoła.

Podróżnik wspomniał również o publikacjach dziennikarza TVN w News

źródło: YouTube

Polecamy:

Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości
Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali
Co Margaret ma na sobie?! Ten widok na długo zapadnie wam w pamięć!
Skandal w finale „The Voice”! Widzowie oburzeni!
TVN7 robi sobie żarty z widzów?! Fani mają dość!
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →