Młynarska jest załamana. Fatalne wieści o jej synu

Tragedia jaką przeżywa gwiazda TVN, Agata Młynarska powoduje, że jest totalnie załamana, jej syn brał niedawno ślub, a jej nie mogło na nim być. Młody Młynarski mieszka na co dzień w USA i tam odbyła się ceremonia.

Gwiazda TVN, Agata Młynarska już kilka miesięcy nie widziała swojego ukochanego syna Tadeusza, jest to dla niej prawdziwa tragedia, jej syn mieszka na co dzień w Los Angeles, gdzie dąży do tego żeby zostać operatorem filmowym.

Czytaj też: TVP zaskoczyło wszystkich. Nikt się tego nie spodziewał

Niedawno odbył się tam jego ślub z długoletnią narzeczoną Sylwią. Ceremonia miała miejsce chwilę po świętach Bożego Narodzenia. Na ślubie byli tylko nowożeńcy i świadkowie, cała rodzina została w Polsce. Dlatego Młynarska miała nadzieję, że nowożeńcy przylecą do kraju już w to lato. Jednak teraz stoi to pod znakiem zapytania.

Tragedia: Agata Młynarska jest tym faktem totalnie załamana

Agata Młynarska planowała na lipiec drugą ceremonię, na którą mogłaby zaprosić całą rodzinę i bliskich pary. Dziennikarka miała nadzieję tego doświadczyć i tym samym powitać w rodzinie Sylwię. Jednak impreza może nie dojść do skutku, wszystko może rozbić się o problemy finansowe jakie mają obecnie przechodzić nowożeńcy.

Zobacz również: Poważny konflikt w rodzinie Dudy! Tego nikt nie wiedział

Tadeusz marzy o tym by zawodowo stać za kamerą i być operatorem, więc gdzie może być lepsze miejsce do spełnienia tych marzeń niż Los Angeles. Z Sylwią Tadek spotyka się już od czterech lat i jak twierdzi dziennikarka, dziewczyna wspiera jej syna we wszystkim.

„Nie sądziłem, że zajdziemy, tak daleko, że przeprowadzimy się do Kalifornii, że weźmiemy ślub. Wiedziałem, że będzie ekstra, ale to co się dzieje przerasta moją zdolność opisania tego w formie postu”

– napisał na Facebooku Tadeusz.

Tragedia jaką przeżywa gwiazda TVN, Agata Młynarska powoduje, że jest załamana, jej syn brał ślub, a jej na nim nie było. Junior mieszka w USA.
Tragedia jaką przeżywa gwiazda TVN, Agata Młynarska powoduje, że jest załamana, jej syn brał ślub, a jej na nim nie było. Junior mieszka w USA. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Gwiazdor TVP zaatakował Kaczyńskiego. Żąda przeprosin

Magda Gessler zaskoczyła widzów TVN tymi słowami o PiS

Szokujące słowa Smykiewicza w TVN! To się nie mieści w głowie

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →