Załamana Chylińska apeluje do rządu o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna

Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Agnieszka Chylińska zwróciła się do rządu PiS w sprawie akcji „Otwieramy koncerty”.

Wspomniana inicjatywa ma na celu przede wszystkim wznowienie imprez masowych, które już od prawie trzech miesięcy nie odbywają się w naszym kraju. Powodem ich zawieszenia jest przede wszystkim epidemia koronawirusa w Polsce. Wciąż dzienne liczby nowych chorych nie napawają zbyt wielkim optymizmem. W tej sytuacji ministerstwo zdrowia sceptycznie podchodzi do możliwości zezwolenia na organizację koncertów. Mimo wszystko artyści postanowili wystąpić z apelem do władz.

Czytaj też: Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Trzaskowskiego!

Epidemia koronawirusa w Polsce trwa już od ponad trzech miesięcy. W tym czasie Polacy musieli się już zmierzyć z wieloma obostrzeniami narzuconymi im przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Dziś już spora część z nich już nie obowiązuje.

Agnieszka Chylińska zwróciła się do rządu PiS

Jednym z nielicznych wyjątków są imprezy masowe, do których zaliczają się między innymi koncerty. W tej sytuacji Agnieszka Chylińska postanowiła się zwrócić do rządu z prośbą o zniesienie zakazu. Piosenkarka argumentowała swoje stanowisko faktem zniesienia obostrzeń w wielu innych miejscach i dla wielu innych branż.

Zobacz również: Szokujące wieści! Małysz potwierdził: „Mam koronawirusa”

— Przychodzę z takim apelem, jeśli chodzi o wszystkich tych, którzy żyją z show-biznesu. Wspieram akcję „Otwieramy koncerty. Gramy bezpiecznie”. Chodzi o równe traktowanie, my nikomu nie chcemy odbierać pracy, my się nie pchamypodkreśliła piosenkarka w „Dzień dobry TVN”.

Wiadomo, w obliczu choroby czy pandemii nie dyskutujemy. W momencie, kiedy jedni już mogą pracować, a my nie możemy, pojawia się pytanie. Teraz chcemy powrócić do pracy. Ja nie mówię w imieniu tzw. gwiazd. Ja mówię w imieniu kierowców, osób, które się gwiazdami zajmują — agentów, managerów i technicznych. Ci ludzie są bez pracy, mają na utrzymaniu rodziny, więc jeśli już można coś ruszyć, to my byśmy bardzo już chcieli powrócić, a to publiczność zdecyduje czy kupi ten bilet. Chcemy mieć prawo występowania, skoro inni już mogą. Tak by było fairtłumaczyła Chylińska.

Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Agnieszka Chylińska zwróciła się do rządu PiS w sprawie akcji "Otwieramy koncerty".
Epidemia COVID-19 (koronawirus) w Polsce: Agnieszka Chylińska zwróciła się do rządu PiS w sprawie akcji „Otwieramy koncerty”. Screen YouTube

Źródło: TVN

Polecamy także:

Polska wstrzymała oddech. Szumowski potwierdził informacje, na które czekały miliony ludzi

Nie żyje słynny i wybitny reżyser. Świat w żałobie.

Katastrofa w Warszawie! Gdzie podziewa się Trzaskowski? Przerażające wideo obiega sieć

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →