Szok! Skawiński powiedział to o Chylińskiej

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grzegorz Skawiński (Kombi) oraz Agnieszka Chylińska przez wiele lat byli członkami zespołu „ONA”, który cieszył się sporą popularnością w Polsce, lecz podzielił ich konflikt.

Czytaj też: Pyszna, szybka babka marmurkowa – pokochasz ten przepis!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety ponad 15 lat temu kapela się rozpadła,  a Skawiński i reszta zespołu poszli w zupełnie innym kierunku niż Agnieszka Chylińska. Byli przyjaciele przez wiele lat się do siebie nie odzywali. Ich kontakt był ograniczony do minimum.

Chylińska byłym kolegom z zespołu zarzucała wiele spraw i twierdziła,  że dali po prostu ciała wracając do Kombi. Mimo wszystko przełom w ich relacjach nastąpił w roku 2015.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grzegorz Skawiński i Agnieszka Chylińska oraz ich długoletni konflikt

Grzegorz Skawiński i Agnieszka Chylińska tworzyli przed laty zespół „Ona”. Niestety ponad piętnaście lat temu ich drogi się rozeszły. Od tamtego czasu para artystów miała ze sobą raczej mocno ograniczony kontrakt,  a przy okazji wypowiedzi na temat dawnych lat odnosili się raczej w sposób negatywny. 

Wszystko jednak uległo zmianie w 2015 roku. To wówczas po ponad 11 latach Skawiński oraz Chylińska ponownie pojawili się razem na scenie. Miało to miejsce na festiwalu muzycznym w Sopocie. Mimo zgody nie zabrakło również w późniejszych wywiadach odniesień do czasów dawnych,  kiedy to Grzegorz i Agnieszka byli w konflikcie.

Skawiński o Chylińskiej

Na ten temat wypowiedział się Skawiński,  który stwierdził,  że Chylińska przez niego i resztę zespołu była traktowana bardzo dobrze. Wokalista wyznał również,  że w pewnym momencie jego koleżanka mogła się poczuć jak główna gwiazda zespołu z powodu wyjątkowego podejścia do niej członków zespołu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od początku była nierównomierność energii między nami. 20 lat to niemało. Ona trafiła do nas w warunki szklarniowe. Skakaliśmy wokół niej – oddzielna garderoba, bo to kobieta, specjalne traktowanie, najlepsze hotelowe pokoje – i w którymś momencie poczuła, że jest gwiazdą i ma władzę. Niby ja czy Waldek pokazywaliśmy się z tyłu, ale medialnie moc była w niej. Była przez nas przez te pięć płyt otoczona profesjonalną opieką i myślę, że mogła być tym zmęczona.

– mówi muzyk.

Zobacz również: Wstrząsające wyznanie Foremniak! To był koszmar

Muzyk zwrócił uwagę również,  że Agnieszka Chylińska miała dużo pretensji do niego i innych członków zespołu.

Dzisiaj przepaść między nami jest mniejsza. Ale wtedy czuliśmy, że jest głodna świata, ma silny charakter i chce sama spróbować. Powiem szczerze, że na początku był żal, że to się rozleciało. Nie widzieliśmy się 11 lat. W pewnym momencie napięcie między nami było naprawdę silne. Na początku ona bardzo krytycznie się na nasz temat wypowiadała – że daliśmy dupy, wracając do Kombii. Po tym, co sama później zrobiła, tamte słowa nabrały innego znaczenia. Ale czas nas w tej sprawie nauczył pogody. Dzisiaj to nieważne

– przekonuje Skawiński.

Grzegorz Skawiński (Kombi) oraz Agnieszka Chylińska przez wiele lat byli w "ONA", który cieszył się popularnością w Polsce, lecz podzielił ich konflikt.
Grzegorz Skawiński (Kombi) oraz Agnieszka Chylińska przez wiele lat byli w „ONA”, który cieszył się popularnością w Polsce, lecz podzielił ich konflikt. Screen/ YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Tomasz Kammel zniszczył jej życie? Jego była przerwała milczenie

Wypłacajcie gotówkę: będą problemy z dostępem do kont

Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →