Najpierw bardzo schudła, a teraz pokazała się w bikini! Gwiazda zszokowała fanów

Gwiazda programy stacji telewizyjnej TTV pod tytułem Googlebox, Agnieszka Kotońska pokazała się na Instagramie w kusym bikini, ten widok na długo zapadnie wam w pamięć.

Agnieszka Kotońska to jedna z gwiazd programu stacji telewizyjnej TTV pod tytułem Googlebox: Przed Telewizorem. Program polega na tym, że widzowie obserwują osoby oglądające w swoich domach różne programy w telewizji. Bohaterowie Googlebox żywo komentują sytuacje, które obserwują w oglądanych przez nich programach. Jedną z największych gwiazd tego show jest z pewnością Kotańska, która występuje w nim razem z mężem i synem.

Czytaj też: Potwierdzone! „Dzień Dobry TVN” znika z anteny

Gdy kilka lat temu program miał swoją premierę, mało kto mógł się spodziewać, że osoby w nim występujące zdobędą status celebrytów. Agnieszka Kotońska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej profil obserwuje w tym momencie ponad 270 tysięcy użytkowników. Celebrytka publikuje dużo zdjęć, a także relacji, a tym razem pochwaliła się fotografiami , na których prezentuje się w samym bikini, pływając na dmuchanym materacu w basenie.

Agnieszka Kotońska z Googlebox (TTV) w bikini na Instagramie

Kotońska często chwali się w mediach społecznościowych jak spędza swój wolny czas. Tym razem postanowiła pokazać jak spędza weekend na działce. Jak sama stwierdziła, postanowiła nie wychodzić z basenu przez cały wyjazd.

Zobacz również: Jarosław Bieniuk usłyszał Wyrok! Jest winny

„Weekend spędzę w basenie, nawet gdybym miała go sobie narysować będzie BASEN i KROPKA. Zamiast palmy będzie jabłoń. Wszystko jasne, basen pod jabłonią, działeczka. Jeszcze trzy lata temu kręciłam nosem, jak ktoś opowiadał, jak cudownie spędza dzień na działce, a dziś nie wyobrażam sobie, żeby działki nie mieć” – napisała w komentarzu Kotońska.

Fani obserwujący ją w mediach społecznościowych nie mogli się nachwalić jak dobrze, według nich, wygląda w bikini. Pod postem niemal momentalnie posypały się pozytywne komentarze internautów.

Piękna! Bolało, jak spadałaś z nieba?

Cudnie wyglądasz w bikini. Co za figura

„Super wyglądasz i widać, że świetnie się bawisz. Pozdrawiam!

A wam jak się podoba Agnieszka Kotońska w bikini?

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Ujawniono wyniki badań kierowcy autobusu! Prawda jest przerażająca. Ludzie w szoku

Kolejne ognisko koronawirusa w Polsce! Sytuacja jest dramatyczna

Zginął tragicznie. Nieznane nagranie zostanie opublikowane? Wielkie poruszenie

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →