Szok! Tak święta spędzała Agnieszka Woźniak-Starak!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak byli małżeństwem od 2016 roku. Niestety ich miłość została przerwana za sprawą tragicznej śmierci Piotra,  który w połowie sierpnia bieżącego roku zginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Prezenterka TVN od tamtego momentu bardzo rzadko pojawia się w mediach. Jedynie na portalu społecznościowym Instagram zamieszcza wpisy,  w których informuje fanów o wydarzeniach ze swojego życia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak: Pierwsze święta Bożego Narodzenia bez Piotra

Agnieszka Woźniak-Starak (gwiazda TVN i Instagram) i Piotr Woźniak-Starak byli małżeństwem. Śmierci Piotra,  który w połowie sierpnia bieżącego roku...
Agnieszka Woźniak-Starak/ screen YouTube

Aga Woźniak-Starak aktualnie przebywa w górach. Popularna prezenterka stacji TVN o swoim wyjeździe postanowiła także poinformować fanów na portalu Instagram. Są to pierwsze święta,  które spędza bez swojego zmarłego męża. Dla fanów każdy nowy post Agnieszki Woźniak-Starak jest bardzo ważny. Wielokrotnie okazywali oni względem dziennikarki olbrzymią troskę. Tak też było i w przypadku zdjęcia Pani Agnieszki opublikowanego z okazji świąt Bożego Narodzenia. Prezenterka stacji TVN złożyła swoim fanom życzenia.

-Przede wszystkim spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem – napisała także Agnieszka Woźniak-Starak do swoich fanów na portalu Instagram. Warto dodać,  że był to pierwszy post prezenterki od dłuższego czasu. Poprzednio gwiazda TVN opublikowała zdjęcie na Instagramie 9 listopada!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Lara Gessler nago! Córka Magdy Gessler szaleje na Instagramie

Na życzenia świąteczne Agnieszki Woźniak-Starak szybko zareagowali jej obserwatorzy.

– Do twarzy Ci w górach. Niech również się marzenie spełnia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Pani Agnieszko również widzę w oczach smutek, jeszcze będzie pięknie, czas leczy rany, wiem coś o tym. Wesołych Świąt, jest Pani piękną i silną kobietą! – czytamy w komentarzach. 

Kim był Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak był przede wszystkim polskim producentem filmowym. Przede wszystkim jednym z jego ostatnich i najlepszych dzieł był film pt. „Ukryta Gra”, gdzie w jedną z głównych ról wcielił się gwiazdor Hollywood  – Bill Pullman. Prywatnie Piotr był w związku małżeńskim z prezenterką TVN – Agnieszką Woźniak-Starak (dawniej Szulim). Para pobrała się w 2016 roku. Niestety ich związek zakończyła tragiczna śmierć Piotra, który wyniku wypadku na jeziorze Kisajno w połowie sierpnia bieżącego roku poniósł śmierć.

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Panowie lepiej usiądźcie! Maja Sablewska pokazała za dużo!
Marina zniszczona! Ludzie mają dość jej hipokryzji

POLECAMY TAKŻE:

Wieniawa wyśmiana na Insta! W co ona się ubrała?!
Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sam się pochwalił…
Maja Bohosiewicz zaatakowana w sieci! Fani byli bezwzględni!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →