Kurdej Szatan już tego nie ukryje – jej związek przechodzi poważny kryzys?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan przechodzą kryzys z powodu programu „Taniec z Gwiazdami”? Niestety media donoszą, iż związek pary aktorów nie wygląda za dobrze. Powodem całej sytuacji ma być nadmiar obowiązków obojga małżonków, którzy zwyczajnie w świecie nie ma już nawet dla siebie czasu. Czy to oznacza dla nich zbliżający się kibice, a może uda się im przezwyciężyć kryzys?

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan przechodzą kryzys z powodu programu „Taniec z Gwiazdami”?

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan byli do niedawna uczestnikami programu „Taniec z Gwiazdami”. Niestety ich wspólne poczynania zostały przerwane za sprawą odpadnięcia już w drugim odcinku Rafała, który nie zdołał przekonać do swojego tańca jury programu. Mąż Basi odpadł pozostawiając swoją żonę samą na polu bitwy o zwycięstwo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan przechodzą kryzys z powodu programu "Taniec z Gwiazdami"?  Co się dzieję w życiu gwiazdy M jak Miłość?
Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan przechodzą kryzys z powodu programu „Taniec z Gwiazdami”? Co się dzieję w życiu gwiazdy M jak Miłość?

CZYTAJ TEŻ: Joanna Liszowska całkiem nago. Takiej sesji jeszcze nie było

Niestety gwiazdy z powodu ogroma obowiązków często miewają problemy z zagospodarowaniem czasu dla swojej rodziny. Tak jest w przypadku Barbary Kurdej Szatan i jej męża Rafała, który niedawno w jednym z wywiadów przyznał, że z powodu nowych i starych obowiązków po prostu mija się ze swoją żoną. Trzeba przyznać, że taki układ sytuacji do najlepszych nie należy. Z tego właśnie powodu media już dziś snują teorię o domniemanym kryzysie w związku pary aktorów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

Bez wątpienia Szatanowie ostatnich tygodni do najlepszych zaliczyć nie mogą. Basia jest od dawna rozchwytywna przez media, a z kolei Rafał staję się być coraz bardziej popularny. Niestety taka sytuacja niekoniecznie może mieć pozytywny wpływ na ich małżeństwo. Niedawno do sieci trafiło nagranie, na którym Basia Kurdej Szatan bawiła się w najlepsze z kolegami z pracy. Jeden z nich na nagraniu wprost wykazywał zainteresowanie popularną aktorką. Z tego faktu raczej na pewno nie mógł być zadowolony mąż Basi.

„Chyba twoja pupa pasuje do mojej ręki” – komentował, łapiąc ją za pośladki.  – stwierdził na kontrowersyjnym nagraniu Rafał Krupicz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A co o aktualnej sytuacji uważa Barbara Kurdej Szatan?

„Jesteśmy tak zmęczeni, że po prostu idziemy spać. Jest ciężko. Mam na głowie dosłownie wszystko. Ogarniam dom i Hanię”  – stwierdza aktorka.

POLECAMY:

Doda szczerze o wierzę. Tego wielu nie wiedziało
Mandaryna szczerze o Tajner. Nie lubią się?
SZOK! Magda Gessler zdradza sekrety u Kuby Wojewódzkiego
Barbara Kurdej Szatan doznała kontuzji? To koniec?!
Magda Gessler szczerze o Big Brotherze. Oto jej faworyci
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →