Andrzej Grabowski załamany: Żona wbiła mu nóż w plecy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski, żona, rozwód oraz zdrada: Andrzej Grabowski to serialowy Ferdek Kiepski, główny bohater serialu Świat według Kiepskich, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat od 1999 roku. Dziś nie ulega wątpliwości, że Grabowski jest jednym z,najlepszych aktorów w Polsce. Prócz gry w „Kiepskich” wystąpił również w licznych filmach i serialach. Przez wiele lat jego żoną była aktorka Anna Tomaszewska. Para ma ze sobą dwie córki, które również są aktorkami. Niestety kilka lat temu para się rozstała, a powodem całej sytuacji miała być zdrada.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Niesamowite wieści! Barbara Kurdej-Szatan – ta ciąża to cud
  2. Wojewódzki ostro o Woźniak-Starak. Okrutnie ją obraził
  3. Andrzej Duda zaskoczył Tomasza Lisa. Piękny gest

Andrzej Grabowski to przede wszystkim serialowy Ferdek Kiepski, główny bohater serialu Świat według Kiepskich, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat od 1999 roku. Zawodowo może się wydawać, że Andrzej Grabowski jest człowiekiem spełnionym. Niestety ciężej to powiedzieć o jego życiu prywatnym. Aktor jest aktualnie po dwóch rozwodach. Jego pierwszą żoną była Anna Tomaszewska, z którą ma dwie córki. Ich maleństwo zaczęło się kruszyć po półrocznym pobycie Grabowskiego we Włoszech. Po powrocie okazało się, że żona bardzo oddaliła się od męża.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski, żona, rozwód oraz zdrada

„Dwa nasze pierwsze śluby nie były ważne i nie uczyniły z nas męża i żony, bo odbywały się na scenie w teatrze. Pierwszy — w „Poskromieniu złośnicy” Szekspira, drugi — w „Tangu” Mrożka. Ale jak to mówią, do trzech razy sztuka, więc w końcu pobraliśmy się naprawdę w kościele.”

– mówił Andrzej Grabowski.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Kiedyś przez pół roku mieszkałem we Włoszech, bo tam kręciłem film. Potem kilka miesięcy przebywałem w Stanach Zjednoczonych. Przez rok dojeżdżałem z Krakowa do Warszawy na plan „Bożej podszewki”, a przez kilka lat do Wrocławia na plan „Kiepskich”. Takie życie! Córki na przykład, mijając mnie w drzwiach, pytały, czy wychodzę na dobre, czy może jeszcze wrócę”

– opowiadał aktor.

Po pewnym czasie okazało się, że aktorowi ukochaną odbił jego kolega – satyryk Krzysztof Piasecki, który do dziś jest w związku z Anną. W tym samym czasie Grabowski zaliczył jeszcze jeden ślub i rozwód.

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

Andrzej Grabowski, żona, rozwód oraz zdrada: Andrzej Grabowski to serialowy Ferdek Kiepski,  główny bohater serialu Świat według Kiepskich...
Grabowski/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →