Anna i Jakub z Rolnik szuka Żony. Co dalej z ich związkiem?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna i Jakub to gwiazdy TVP i programu Rolnik szuka Żony. Marta Manowska nie kryła w zeszłą niedzielę radości z powodu rozwijącego się uczucia rolnika i jego wybranki. Bez wątpienia oboje są parą, która wykazuje największe i najlepsze warunki do tego, aby w najbliższej przyszłości stać się prawdziwą parą. W ostatnim odcinku Jakub miał okazję poznać rodzinę oraz przyjaciół Anny. Jak układała się rozmowa rolnika z najbliższymi swojej wybranki. Czy ich zdaniem mają oni szansę na zbudowanie szczęśliwego związku? Co z drugiej strony w tym temacie uważają internauci, którzy aktywnie śledzą losy uczestników? Na te pytania postaramy się dziś odpowiedzieć.

Anna i Jakub to gwiazdy TVP i programu Rolnik szuka Żony. Marta Manowska nie kryła w zeszłą niedzielę radości z powodu rozwijącego się uczucia rolnika.
Anna i Jakub z Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Jakub i Anna z Rolnik szuka Żony TVP

Czytaj też: Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakub to rolnik posiadający dobrze rozwinięte gospodarstwo. Do pełni szczęścia potrzebne mu było tylko poznanie kobiety, z którą mógłby założyć szczęśliwą rodzinę. Mężczyzna w odcinku pilotażowym przyznał, że prócz stałej partnerki, chciałby również zostać w przyszłości ojcem. Z kolei Anna to pracownica państwowej budżetówki. Kobieta z poprzedniego związku ma syna – Jasia, który uwielbia piłkę nożną oraz jest fanem poznańskiego Lecha. Nie ulega wątpliwości, że Anna jest osobą po przejściach, która chciałby nareszcie spróbować ustabilizować swoją sytuację miłosną.

Czytaj też: Skandal w „Big brother”! Kamil Lemieszewski w ciężkim szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marta Manowska (TVP) i jej podopieczni wyruszyli do kandydatek

W ostatnim odcinku Rolnik szuka Żony uczestnicy wyruszyli do domów sowich wybranek. Przy tej okazji Anna postanowiła zabrać Jakuba nad jezioro, gdzie rolnik miał okazję poznać mamę, siostrę oraz przyjaciół swojej kandydatki. Najbardziej zachwycona rolnikiem wydawała się być mama Anny, która stwierdziła wprost, że widzi w Jakubie przyszłego zięcia. Spory entuzjazm wobec Kuby wyrazili również znajomi Anny, którzy wyraźnie go polubili. W programie zabrakło syna Anny. Najprawdopodobniej kobieta nie chcę, aby jej syn pokazywał się przed kamerami. Związkiem Anny i Jakub zachwyceni są również widzowie, którzy jednak nie kryli swoich delikatnych obaw.

Kuba traktuje Anię jak księżniczkę. Każda kobieta marzy o tym aby tak się poczuć w towarzystwie mężczyzny. Mam nadzieję, że to się uda, bo widać że oboje dają sobie nawzajem szczęście.

  • Kuba super gość. Bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu.
    Najfajniejsza para że wszystkich edycji. Życzę im dużo szczęścia i miłości.
    Reszta dla mnie to takie sztuczne relacje, a tu widać że coś czują do siebie. Tak bardzo naturalnie się zachowują! – napisała jedna z fanek programu.

-,Moim zdaniem, to najbardziej autentyczna para z wszystkich edycji programu. Aczkolwiek pamiętajmy o tym, żeby dmuchać nawet na zimne!
Charakterami pasują do siebie, aczkolwiek momentami odnoszę wrażenie jakby ona podśmiechiwała się z niego…
Mnie nie przekonała Ania, wydaje mi się że nie pasuje do Kuby… – stwierdziła inna z internautek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy:

Edyta Górniak szczerze o byłym mężu. Jej słowa was zaskoczą!
Marlena i Seweryn oszaleli! „Ty kur…”, „Ty chu…”
Gąsiewska nie jest naturalna? Fala oburzenia po tym zdjęciu! (Foto)
Julia Wieniawa przyłapana na kłamstwie? Internauci mają dość
Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →