Prezes TVN podjął decyzję w sprawie Kalczyńskiej! Co dalej z „DDTVN”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka, która niedawno zdarzyła się prowadzącym Dzień Dobry TVN, odnośnie młodego koreańskiego wokalisty zespołu BTS, którym jest Jeon Jungkook, spowodowała, że na stację wylała się fala hejtu, czy Anna Kalczyńska straci pracę? Przypomnijmy, że prowadzący naśmiewali się w dosyć niewybredny sposób z Koreańczyka, którego okrzyknięto najprzystępniejszym mężczyzną świata. Dziennikarze na wizji podważali jego męskość.

Straszna wpadka w Dzień Dobry TVN

Najpierw prowadzący Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysik podśmiewali się z tego jak Jeon Jungkook wygląda, później dziennikarka dodała jeszcze kąśliwą uwagę o tym, że Brat Pitt to to nie jest, kwitując całą wypowiedź tym, że uroda Koreańczyka jest „niespecjalnie męska”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dodatkowym szokującym aspektem tego wejścia na żywo była sonda uliczna przeprowadzona, przez zwolnionego już, Adama Federa. Dziennikarz pytał na ulicy przechodniów, co sądzą o tym, że mężczyzna na zdjęciu został wybrany najprzystojniejszym na świecie. Jak się później okazało fotografia nie przedstawiała nawet Jeon Jungkooka, tylko jego kolegę z zespołu.

Czy Anna Kalczyńska straci pracę w DDTVN?

Jak podaje sama Anna Kalczyńska, w TVN odbyło się specjalne kryzysowe spotkanie, na którym podjęto decyzję na temat przyszłości w stacji jej oraz drugiego prowadzącego DDTVN Andrzeja Sołtysika.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Ja bym nie nazywała tego spotkania dywanikiem. To była taka rozmowa na temat tego, jak do tego doszło, co się właściwie wydarzyło, jak my się czujemy. Dostaliśmy mnóstwo wsparcia, za co bardzo dziękuję stacji, kolegom i koleżankom. […] Nie jest tajemnicą, mieliśmy spotkanie kryzysowe. Nie doceniliśmy kuli śnieżnej, jaka ruszyła. To nie był najfortunniejszy początek programu, nikt tego absolutnie nie zamierzał bronić.”

Dziennikarka próbowała także tłumaczyć, jak w ogóle w stacji promującej równość i tolerancję, doszło do takiego wystąpienia.

Czytaj też: Koszmar Kurdej-Szatan. Myślała, że będzie jak w bajce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Pomysł był taki, że będzie to niespodzianka – komentujemy wyniki rankingu i będzie to ktoś, kto dalece odbiega od wytyczonego kanonu. Nie byliśmy poinformowani ani kto to jest, ani jak wygląda, więc to była jazda bez trzymanki. Kiedy skomentowałam to jednym zdaniem, nie przypuszczałam, że to zostanie tak zinterpretowane. Zalała nas fala hejtu. Wyciągamy wnioski na przyszłość, bo nie ma się nad czym rozwodzić. Mam nadzieję, że każdy się czegoś nauczył. Ja na pewno.”

A wy co sądzicie, czy Anna Kalczyńska, oraz Andrzej Sołtysik, także powinni ponieść konsekwencje tego wybryku i stracić pracę w DDTVN?

Wpadka, która zdarzyła się w Dzień Dobry TVN, odnośnie młodego wokalisty, którym jest Jeon Jungkook, spowoduje, że Anna Kalczyńska straci pracę?
Anna Kalczyńska, screen/ YouTube

źródło: Plotek

Polecamy także:

Rozdziera serce! Tak żona pożegnała Królikowskiego

Uwaga: GiS w pośpiechu wycofuje lek. Pod żadnym pozorem go nie bierz

Znaleziono lek na koronawirusa? „To w tym momencie jedyny lek”

Przeczytaj również:

Deep planował zabójstwo żony? Ujawniono SMSy: „Utopmy ją i spalmy”

TVN przerwał milczenie i wyznał prawdę o Woźniak-Starak

Przerażający widok. Magda Ogórek tak chuda jeszcze nie była

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →