TVN przerwał milczenie i wyznał prawdę o Woźniak-Starak

Z okazji prezentacji nowej ramówki TVN, pojawiły się nowe informacje odnośnie dalszych losów Agnieszki Woźniak-Starak, o której coraz częściej słychać, że wraca do pracy. Na razie Woźniak-Starak ogłosiła, że na początek „zahaczy” się w radio, ale kiedy będzie można znów zobaczyć ją w telewizji?

Nowe informacje o Woźniak-Starak mówią, że wraca ona do pracy

Tragedia, w której zginął Piotr Woźniak-Starak przecięła karierę jego żony i zakończyła pewien etap w jej życiu, bowiem gwiazda zamknęła się w sobie, by w odosobnieniu przeżyć żałobę. Teraz jednak żałoba ma się ku końcowi, bo coraz częściej mówi się o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Szczególnie interesujące są nowe informacje dotyczące jej powrotu do TVN, gdzie Woźniak-Starak pracowała do czasu tragedii. W jej sprawie wypowiedział się sam szef stacji, Edward Miszczak.

Okazuje się, że TVN czeka z otwartymi ramionami aż Agnieszka zechce wrócić do pracy, ale nikt nie ma zamiaru wywierać na niej jakichkolwiek nacisków. Ekipa stacji szanuje jej uczucia i nie chce, by Woźniak-Starak poczuła się zmuszana do czegokolwiek.

Nazwisko Woźniak-Starak pojawia się najczęściej w kontekście śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN”, do którego gwiazda nadawałaby się idealnie, ale nowe informacje mówią, że sama Woźniak-Starak na razie woli pracować tylko głosem, bo od marca zaczyna pracę w NewOnce Radio.

Czytaj też: IMGW ostrzega: „Zagrożenie zdrowia i życia”. Najnowsza prognoza pogody dla Polski

Czy i kiedy Agnieszka Woźniak-Starak powróci do pracy w telewizji tego na razie nie wiadomo, ale ważne jest to, że drzwi są dla niej otwarte, i gdy tylko poczuje się na siłach, TVN powita ją z otwartymi ramionami.

Nowe informacje o Woźniak-Starak mówią, że na razie nie zobaczymy jej w telewizji TVN, ale usłyszymy w radio, bo gwiazda wraca do pracy swoim tempem
fot.: Agnieszka Woźniak-Starak, nowe informacje mówią, że wraca do pracy, screen/ Instagram

źródło: pikio

POLECAMY:

Atak nożownika w Krakowie. Lekarze nic nie mogli zrobić

Pilna wiadomość z Chin! Nowe oblicze epidemii

Grabowski ponownie zakochany? To sporo młodsza kobieta

„Zenek Martyniuk nie żyje”. Wstrząsający post na Facebooku

Małgorzata Kożuchowska miała wypadek. Znamy szczegóły

„Królowa Życia” pokazała się prawie nago- co za metamorfoza!

, , ,