Koszmar Kurdej-Szatan. Myślała, że będzie jak w bajce

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał, a także córka Hania? Bez wątpienia na pierwszy rzut oka może się wydawać,  że aktorka raczej nie ma finansowych podstawach ku temu, aby odmawiać sobie wygody. To tyczy się również miejsca do wspólnego życia z rodziną. Kurdej Szatan i jej mąż niedawno mieli wyprowadzić się poza granicę Warszawy. Małżeństwu aktorów marzył się dom na wsi. Cel przez państwa Szatanów został zrealizowany,  lecz sympatyczna para spotkała wielki problem na swojej drodze.

Barbara Kurdej-Szatan od 2013 roku jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. W pierwszej kolejności popularność przyniosła jej gra w reklamie sieci komórkowej oraz praca na planie serialu M jak Miłość. W drugiej kolejności publika mogła ją poznać za sprawą prowadzenia licznych programów rozrywkowych w TVP oraz występów w popularnych filmach komediowych. Z kolei dziś Basię możemy oglądać przede wszystkim w telewizji Polsat.

Nie ulega wątpliwości,  że życie prywatne gwiazd bardzo ciekawi ich fanów. Niedawno Barbara Kurdej-Szatan przeżyła niemałą rewolucję w tej kwestii. Wraz z mężem przeprowadziła się na wieś. Było to jedno z największych marzeń małżeństwa aktorów. Niedawno zadowolona aktorka stwierdziła,  że ich dom jest po prostu:

Jak mieszka Kurdej-Szatan z rodziną?

„Jest piękny. Postanowiliśmy nie zatrudniać żadnego dekoratora wnętrz, tylko wszystko do domu wybraliśmy sami. Trwało to dość długo. Jest bardzo teraz u nas przejrzyście, jasno i czysto. Tak jak chciałam! Hania też nam pomagała w urządzaniu. Do swojego pokoiku sama wybierała elementy wystroju. Oczywiście, musiał być róż. Ale nie jest bardzo cukierkowo. Róż jest stonowany, delikatny”

– mówiła.

Czytaj też: Doda jak z filmu dla dorosłych. To zdjęcie zszokowało nawet jej fanów

Niestety piękny sen zamienił się momentalnie w koszmar. Wszystko było spowodowane względami komunikacyjnymi i pracą.

„Przede wszystkim dojazdy zajmują dużo czasu. A Basia i Rafał ciężko pracują. Do tego trzeba Hanię wozić na różnego typu zajęcia. To też zajmuje dużo czasu. Żeby to wszystko pogodzić, jedna osoba musiałaby cały dzień spędzać w samochodzie. Na to żadne z nich nie może sobie pozwolić. Dlatego postanowili znaleźć nowy dom lub mieszkanie, ale już w mieście. Teraz intensywnie szukają”

– zdradza w rozmowie z „Rewią” znajoma pary.

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał i córka Hania? Niestety ich nowy dom spowodował problemy rodziny aktorów.
Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan, jej mąż Rafał oraz córka Hania?/ screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy też:

Rusin wyrzucona z TVN? Widzowie zamarli

Powrót serialu Ranczo jest zagrożony – znamy powód

Okropne! Mąż upokorzył Felicjańską, wrzucił jej nagie zdjęcie na Insta

Dramat w życiu Żukowskiego. Został zmuszony do ostateczności

Córka Ewy Błaszczyk reaguje na terapię! Przełom po 20 latach?

Lubnauer zbłaźniła się u Mazurka. Ręce opadają

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →