Anna Mucha zaskoczyła wszystkich! Dostanie program w TVP?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu Instagram, gdzie regularnie publikuje zdjęcia związane ze swoją pracą, lecz również i podróżami. Dziś wyszła na jaw informacja mówiąca, że aktorka już niedługo ma otrzymać swój własny program telewizyjny, który ma przedstawiać jej poczynania w czasie podróży. Nie ulega wątpliwości, że dla Muchy jest olbrzymie wyróżnienie, które bardzo chętnie postanowiła niedawno skomentować.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mucha to od 2002 roku gwiazda TVP i przede wszystkim serialu M jak Miłość. Nie ulega wątpliwości, że aktorka bardzo lubi podróżować. Udawania to na każdym kroku na swoim profilu na portalu Instagram, gdzie często wrzuca zdjęcia i nagrania związane z jej licznymi podróżami. Dziś wyszła na jaw informacja, że Anna ma w najbliższym czasie otrzymać swój własny program telewizyjny, którego tematyką mają być przede wszystkim podróże. Aktorka zdradziła poza tym, że już trwają pierwsze nagrania i montaż odcinków. Co więcej na temat tego przedsięwzięcia mówiła aktorka?

Anna Mucha otrzyma własny program w TVP?

Anna Mucha to jedna z gwiazd TVP i serialu M jak Miłość.  Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych,  a w szczególności na portalu Instagram...
Anna Mucha/ screen YouTube

Czytaj też: Joanna Jędrzejczyk przeżyła dramat! Jej narzeczony…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Jestem na etapie montażu i dopinania projektu przed wielką premierą. Mogę tylko zdradzić, że przy tym pomyśle udaje mi się połączyć moją pasję podróżowania z wielkim głodem… nowych znajomości – zdradziła w rozmowie z „Galą”, cytowaną przez portal Jastrząb Post. Wygląda zatem na to, że Anna Mucha już niedługo poprowadzi swój program telewizyjny. Niestety nie wiemy, w której TV to nastąpi. Z częściowych informacji od Anny można jedynie wywnioskować, że będzie on dotyczył wcześniej wspomnianego podróżowania oraz jedzenia.

Czytaj też: Tajner ogłosiła szczęśliwą nowinę! Co na to Wiśniewski?!

Kim jest Anna Mucha

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy Korczak. Swą pierwszą główną rolę (Karoliny Szymańskiej) zagrała w Przeklętej Ameryce Krzysztofa Tchórzewskiego. Następnie wcieliła się w Dankę Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga. Następnie wystąpiła w kilku polskich filmach, m.in. Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2. W 2008 roku ukończyła szkołę aktorską w Nowym Jorku. Po powrocie do kraju związała się z Marcelem Sorą, z którym posiada dwójkę dzieci. W ostatnim czasie mogliśmy ją oglądać w filmie „Kogel Mogel 3”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Lech Wałęsa zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakująca propozycja
Uwaga! Poważne zmiany w 500+. Odczują je tysiące Polaków
Iran grozi Trumpowi: „Zapamiętaj liczbę 290”
Świat patrzy z przerażeniem. Trzęsienie ziemi nieopodal elektrowni jądrowej w Iranie
Tragedia w Berlinie! Podpalili Polaka. Walczy o życie

/instagram

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →