Szok! Dziennikarka DDTVN walczy z rakiem! Zdjęcia szokują

Udostępnij:

Kilka miesięcy temu Anna Puślecka otrzymała diagnozę, rak. Od tego czasu dziennikarka „Dzień dobry TVN”, której konikiem jest moda nieustanie walczy z chorobą. Teraz zmuszona była wyjechać na leczenie za granice, informacją tą podzieliła się na portalu Instagram.

Kilka miesięcy temu dziennikarka i specjalistą zajmująca się modą, Anna Puślecka poinformowała za pośrednictwem swojego konta na portalu Instagram, że zaatakował ja rak.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki ujawnił nową partnerkę! Nie uwierzysz ile ma lat!

Anna Puślecka dała się poznać szerszej publiczności dzięki występom w porannym programie prowadzonym na żywo „Dzień dobry TVN”, gdzie udzielała informacji, a także porad odnośnie spraw związanych z modą. Na co dzień Pani Anna zajmuje się organizowaniem imprez celebryckich i jest dobrze znana w polskim świadku modowym.

Wiadomość o jej chorobie zszokowała wielu znanych projektantów, którzy się z nią przyjaźnią, dlatego wszyscy wyrażają słowa wsparcia i otuchy w tej trudnej chwili, podtrzymują ją także na duchu.

Anna Puślecka nie poddaje się, twierdzi, że rak z nią nie wygra!

Anna Puślecka (Dzień dobry TVN) otrzymała diagnozę, rak, jej konikiem jest moda. Teraz wyjechała się leczyć za granicą, podzieliła się tym na Instagram.
Fot.: Anna Puślecka (Dzień dobry TVN), zrzut ekranu/ Instagram

Jak stwierdza Anna Puślecka moda to jednak nie wszystko i czas zająć się swoim zdrowiem. Według jej wpisu na Instagramie możliwości leczenia w kraju własnie się wyczerpały. Jak określiła to dziennikarka „żarty” z Polską służbą zdrowia już się skończyły. Także wynika z tego, że w kraju nie mogła liczyć na odpowiednią terapię.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler wrzuciła nagranie „Wracaj do domu, jesteś pijana!”

Anna Puślecka zdecydowała się na wyjazd do Szwajcarii, a dokładniej do Lozanny. Jak napisała dalej w podpisie po fotografią, że Szwajcaria nie jest jej wymarzonym kierunkiem, ale podobno wyniki leczenia nowotworów są tu najlepsze. Życzymy Pani Anne zwycięstwa w tej trudnej batalii oraz szybkiego powrotu do zdrowia.

Anna Puślecka (Dzień dobry TVN) otrzymała diagnozę, rak, jej konikiem jest moda. Teraz wyjechała się leczyć za granicą, podzieliła się tym na Instagram.
Fot.: Anna Puślecka (Dzień dobry TVN), zrzut ekranu/ Instagram

źródło: Instagram

POLECAMY:

Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl
Szok! Kasia Warnke ogolona na łyso i… Będziesz w szoku
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! „Myślałem że to Ania”
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle

, , , ,