Anna z „Rolnika” przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Anna Stelmaszczyk z 6. edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP przeszła metamorfozę, której efekt pokazała na portalu Instagram. Anna bez dwóch zdań ostatnie miesiące swojego życia miała najbardziej intensywne.

Czytaj też: To już koniec Tańca z Gwiazdami. Decyzja zapadła

Najpierw nastąpił jej występ w popularnym reality show prowadzonym przez Martę Manowską. Następnie tysiące Polaków interesowało się dalszymi losami jej związku z Jakubem. Niestety na początku roku para ogłosiła rozstanie. Anna bardzo mocno całą sytuację przeżyła. Dziś wydaje się, że pomału dochodzi do siebie.

Anna Stelmaszczyk to gwiazda TVP i programu „Rolnik szuka żony„, którą na portalu społecznościowym Instagram obserwuje tysiące fanów. Anna dała się poznać widzom jako przede wszystkim kobieta ze sporym bagażem doświadczeń. Zgłosiła się do programu, aby ustabilizować swoje życie sercowe. Jej wybrankiem miał być Jakub, który prędko w kandydatce z Poznania widział swoją przyszłą upragnioną miłość. Niestety ich historia ostatecznie nie zakończyła się happy endem.

Rolnik szuka żony: Anna Stelmaszczyk przeszła niesamowitą metamorfozę

Na początku roku fani zauważyli, że wspólne zdjęcia Anny i Jakuba zaczęły znikać z ich mediów społecznościowych. Na dodatek para przestała się pojawiać razem w miejscach publicznych. Wiele osób w tym momencie zaczęło zadawać pytania o ich związek. Pod koniec stycznia ostateczne oświadczenie wydała Anna, która napisała wprost, że ona i Kuba już nie są razem. Do tych doniesień prędko odniósł się również Jakub, który potwierdził wersję swojej dawnej ukochanej. Po tym zdarzeniu oboje poszukiwali spokoju i dojścia do siebie.

Zobacz również: Ruch wewnątrz kraju zostanie wyłączony? Rząd objaśnia szczegóły

View this post on Instagram

Głupawka 🤗💓

A post shared by Anna Stelmaszczyk (@asjszjn) on

Dziś wydaje się, że najgorsze jest już za Anną. Uczestniczka 6. edycji programu „Rolnik szuka żony” niedawno wyjechała na wycieczkę do Włoch. Po powrocie wydawała się być bardzo szczęśliwa. Z kolei dziś pochwaliła się swoją metamorfozą w mediach społecznościowych. Od dziś Anna jest blondynką.

Anna Stelmaszczyk z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP przeszła metamorfozę,  której efekt pokazała na portalu Instagram.
Anna z Rolnik Szuka Żony/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Załamanie pogody: potężne dwucyfrowe mrozy i śnieg

Wideo z Mediolanu ukazuje ponurą prawdę. Tak Włochy walczą z pandemią

Stan Zagrożenia Epidemiologicznego w Polsce: Co to oznacza?

To może Cię również zainteresować:

Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →