Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki

Udostępnij:

Anna Mucha to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość, która przez lata była związana z król-em TVN, którym często określany jest Kuba Wojewódzki. Znany dziennikarz komercyjnej stacji niedawno w swojej książce poświęcił aktorce spory jej fragment. Sama Mucha wydaje się dobrze wspominać cztery lata związku z popularnym gwiazdorem. Dziś już jednak jest w związku z zupełnie innym mężczyzną, z którym ma dwójkę dzieci. Wiele osób może się zastanawiać dlaczego Kubie i Annie nie wyszło? Powód jest jeden.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda stacji TVP i serialu M jak Miłość. Swoją karierę aktorską Mucha rozpoczęła w wieku zaledwie 10 lat grając w filmie „Korczak” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Kolejno aktorka została doceniona przez Stevena Spielberga, który zaproponował jej angaż w filmie pt. „Lista Schindlera”. Każdy wróżył Annie wspaniałą karierę, lecz ostatecznie aktorka zatrzymała swój rozwój w rodzimym kraju.

Czytaj też: Siwiec upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki

Mucha mając zaledwie 23 lata związała się w 2003 roku z Kubą Wojewódzkim. Bez wątpienia ich związek uchodził za jeden z najbardziej głośnych i rozpoznawalnych w tamtym czasie. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą przez niespełna cztery lata. W 2007 roku ich związek się zakończył. Według mediów powodem rozstania miało być mało dojrzałe podejście do życia Kuby Wojewódzkiego. Po rozstaniu Anna udała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie ukończyła studia, a następnie poznała aktualnego partnera, którym jest Marcel Sora.

Anna Mucha to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość,  która przez lata była związana z król-em TVN,  którym często określany jest Kuba Wojewódzki.
Anna Mucha to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość, która przez lata była związana z król-em TVN, którym często określany jest Kuba Wojewódzki.

Czytaj też: Będziecie w szoku. To tu wychowywała się Kurdej Szatan

Anna i Marcel są ze sobą od 2008 roku. Przez ponad 10 lat oboje dochowali się dwójki dzieci. Na początku tego roku media doniosły o ich domniemanym kryzysie i rozstaniu. Wszystko na szczęście okazało się być jedynie plotką, a zakochani po tych informacjach pojawili się razem na jednej z filmowych premier.

POLECAMY:

Znamienne słowa Morawieckiego przed śmiercią. Coś wzruszającego! (wideo)
To on „stworzył” z Gessler gwiazdę. Kim jest?
Kornel Morawiecki nie żyje. Premier zdradza jego ostatnie słowa
Aleksandra Szwed na ostro! Chwyciła go w ręce i zawstydziła facetów
Wojewódzki na żywo zadzwonił do ojca. Kazał mu spier…

, , , ,