Kurdej Szatan ma nową pracę! Nie uwierzysz gdzie

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan mogła żyć w niepewności po zwolnieniu z TVP, jednak nie trwało to długo, już wiadomo co będzie robić dalej, wystąpi w kolejnej edycji programu „Taniec z gwiazdami” (Więcej na oficjalnym koncie programu na portalu Instagram). Stacja telewizyjna Polsat szybko zagospodarowała jedną z gwiazd ich serialu „W rytmie serca” i możemy się pewnie spodziewać większej współpracy na tej linii w przyszłości.

Ostatnimi czasy głośno było o zwolnieniu aktorki i prezenterki Barbary Kurdej Szatan z prowadzenia programów w TVP. Władze Telewizji Polskiej utrzymują, że powodem takiego obrotu sprawy była wyłącznie chęć odświeżenia wizerunku programów poprzez wprowadzenie nowej osoby jako prowadzącej.

W kuluarach mówi się jednak, że główną przyczyną zwolnienia były działania aktorki w mediach społecznościowych, między innymi na portalach Instagram, czy Facebook. Wyrażała ona wielokrotnie poparcie dla organizacji LGBT oraz marszu równości w Warszawie.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Oficjalnie poparła także Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta stolicy. Miało się to spotkać z niezadowoleniem wśród osób zarządzających telewizją publiczną, którzy wyznaczeni są do pełnienia tych funkcji przez PiS. Jedyną forma współpracy jaka pozostała aktorce z TVP są jej występy w serialu „M jak Miłość”.

Taniec z gwiazdami: Kurdej Szatan gwiazdą kolejnej edycji!

Kurdej Szatan wystąpi w "Taniec z gwiazdami" Polsat (sprawdź Instagram). Po zwolnieniu z TVP aktorka zacieśnia współpracę z Polsatem, gra też W rytmie serca
Fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Pustka została jednak bardzo szybko wypełniona i prezenterka znalazła już nowe zajęcie. Okazje wykorzystała telewizja Polsat, Kurdej Szatan występuje już od kilku sezonów w ich serialu „W rytmie serca”, teraz dostała angaż w tanecznym show stacji pod tytułem „Taniec z gwiazdami”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Kożuchowska użyła FaceApp. Nie uwierzysz co wyszło!

Barbara Kurdej Szatan została ogłoszona na oficjalnym profilu programu na Instagramie jako pierwsza gwiazda kolejnej edycji. Nie możemy już się doczekać, żeby zobaczyć Panią Basię na parkiecie. Czy zacieśnienie współpracy z Polsatem spowoduje, że Kurdej Szatan zobaczymy także w większej ilości produkcji tej stacji? Dowiemy się pewnie w niedalekiej przyszłości.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Niemcy w tajemnicy drukują marki. To koniec strefy euro
Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)
Liszowska znika z serialu „Przyjaciółki”? Fani w szoku
,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija internet! Lepiej usiądźcie
Magda Gessler niewiarygodnie schudła! Nowe zdjęcia szokują

loading...
, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →