Gwiazda TVN walczy ze śmiertelną chorobą. Otarła się o śmierć

Barbara Pasek była bliska śmierci, gdy dowiedziała się na co jest chora, zamarła – borelioza – tak brzmiał wyrok dla gwiazdy TVN.

Czytaj też: Kolejne zakażenia i zgony. Resort podał nowe dane. Sytuacja nie ulega poprawie.

Pasek kojarzyć możemy głównie z występów w śniadaniowym programie stacji TVN pod tytułem Dzień Dobry TVN. Zdradza tam głównie kulisy polskiego show-biznesu.

Dziennikarka prowadzi także swojego bloga, na którym ze względu na swoje wykształcenie, jest dyplomowanym Life Coachem, przekazuje kolejne sposoby na motywowanie się do działania i zmieniania swojego życia.

Jednak na swoim blogu, gwiazda TVN, publikuje nie tylko porady motywacyjne, umieszcza tam teksty poruszające różną tematykę. Właśnie jeden z ostatnich wpisów, wzbudził szczególne zainteresowanie fanów. Pasek podzieliła się w nim swoimi przeżyciami, chcą przy tym ostrzec innych.

Barbara Pasek jest poważnie chora, to borelioza

Jej wpis nosi tytuł „Borelioza – przeżyłam. Przeczytaj, możesz uratować komuś życie…”. Dziennikarka przedstawiła w tekście swoje zmagania z tą wciąż mało znaną chorobą, o której dowiedziała się bardzo późno. Jak stwierdziła objawów było bardzo dużo, a ataki pojawiały się nagle, żeby później zniknąć na jakiś czas.

„Ja swoją ,’przygodę’ z przenoszoną, niezdiagnozowaną boreliozą przeżyłam. ,’Przeżyłam’ nie jest tu potraktowane przypadkowo – nie chodzi o ,,przeżycie” pięknego doświadczenia, tylko pozostanie po stronie ‚życia’, bo ta franca ma to do siebie, że zabija. Podstępnie, ukradkiem, ale cholernie skutecznie. Wygrałam”

– napisała Barbara Pasek.

Barbara Pasek wyznaje jak poważnie była chora

Ataki pojawiały się w pewnych odstępach czasowych przez 5 lat. W końcu kolejny był tak ostry, że zdecydowała się pójść do lekarza.

„I wtedy po 5 latach przyszedł on – atak ostateczny. Atak, który stanowczo zmienił moje życie (…) a początku totalny BÓL GŁOWY – tableteczki na receptę nie pomagały nawet odrobinę. ZANIKI PAMIĘCI – to było coś strasznego.  A potem zaczął się hardcore, który położył mnie do łóżka. Otóż przede wszystkim STAWY to jeden z najbardziej charakterystycznych objawów boreliozy. Nie byłam w stanie już normalnie chodzić, a także samodzielnie otworzyć butelki. Wykrzywione dłonie, piekielnie bolące stawy biodrowe i kolanowe do tego stopnia, że nie mogłam już sama chodzić. Raczej przykuta do łóżka, a kiedy wygięło mi jeszcze kręgosłup, to mogłabym zagrać w egzorcyście.  PRĄDY przez całe ciało. Jakby ktoś wysyłał na mnie wstrząsy co 10 sekund i szły od czubka głowy do palców u stóp – non stop”

– wyznała gwiazda DDTVN.

Zobacz również: Wiernych zatkało gdy ksiądz zaczął mówić o „9 idiotach na prezydenta” (wideo)

Gdy w końcu któryś z rzędu lekarz wpadł na to co jej dolega, była w szoku. Diagnoza mówiła jasno, to była borelioza. Wtedy w Polsce znajdował się od tej choroby tylko jeden specjalista.

„Wybrałam się do niego i powiedział ,kolejny atak byłby śmiertelny’ i uwierzcie mi, że takie słowa potrafią zmienić całe życie”

– zakończyła Pasek.

Barbara Pasek była bliska śmierci, gdy dowiedziała się na co jest chora, zamarła - borelioza - tak brzmiał wyrok dla gwiazdy TVN
Barbara Pasek była bliska śmierci, gdy dowiedziała się na co jest chora, zamarła – borelioza – tak brzmiał wyrok dla gwiazdy TVN. Screen/ Facebook

Źródło: Interia

Polecamy także:

Uwaga: Służby będą pukać do waszych drzwi. Zaczęli pilne poszukiwania

Pilne: Przedłużono ważny zakaz! Duże ograniczenia

Pilne: Informacje na temat kolejnych etapów odmrażania

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →